Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után megjött 8hétre,...

Szülés után megjött 8hétre, utána mint régen 28napra, azóta meg semmi. Ez ilyenkor normális vagy kezdjek el aggodni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát, ha már egyszer megjött, és nem akartok újabb babát, érdemes vigyázni.

Nekem szülés után 6 héttel jött meg, akövetkező kimaradt, majd a harmadiktól rendszeressé vált.

Szerintem célszerű lenne tesztelned az elmaradt menses után, mert az a tuti.


Üdv!

2009. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, az első vagyok. Bár a 2. mensesem kimaradt, azért csináltam tesztet, hogy megnyugtassam magam. Negatív lett. :)
2009. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aggódni nem kell, tesztet kell csinálni! Ha nem akartok babát védekezzetek!!

Amúgy sokan mondják, hogy a második késik, és nehezen áll be.

Nekem 6,5 hóra jött meg , utána 40 napra, és azóta még nem telt el megint 40 nap. De nekem előtte is kb 40 napos ciklusaim voltak. És szoptatok még mindig.

2009. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.És egyébként VÉDekezünk ennyi eszem van!
2009. márc. 3. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első válaszoló vagyok. Félre értés ne essék, nem feltételeztem, hogy nem védekeztek. De tudod, van egy olyan téves felfogás, hogy amíg szoptatsz nem menstruálsz, illetve nem eshetsz teherbe. És, őszintén megvallva, biztosan sokan úgy gondoljuk, hogy ilyen hamar nem jön meg, aztán meglepve látjuk, hogy mégis.

(Mint már írtam, szülés után 6 héttel menstruáltam, és a babámat 2 éves koráig szoptattam.)


Jó babázást!

Üdv!

2009. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!