Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Február 25-re voltam kiírva,...

Február 25-re voltam kiírva, de sehol semmi, naponta ctg + áramlásmérés, más is van így várakozó állásponton? Meddig várnak az indítással, amíg nincs gond odabennt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom legfeljebb két hetet. Nem irigyellek, biztos nem könnyű most a végén. Nekem két nappal a kiirt idő után megindították. Könnyű szülést kívánok.
2009. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Nekem 6 nap túlhordás után kellett befeküdnöm a kórházba,utána még 4 napig próbálkoztak mindennel (tabletta, zselé,oxitocin terhelésen is voltam) Nálam semmi nem jött be!

Végül a 10. napon megcsászároztak! Elég érdekes volt mert oxitocinnal akarták indítani a szülést, pedig a terhelésen nem is reagáltam rá!Reggel 7-től du.4-ig próbálkoztak aztán betoltak a műtőbe.

Remélem neked több szerencséd lesz!

2009. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, hát igen már nagyon tűkön ülök... ahhoz képest, hogy a doki 37. héten már azt mondta bármikor megszülethet, és legyek készenlétben, és próbáljuk még kihúzni 1-2 hétig, ahhoz képest semmi :-( nem is a pocak zavar, hanem a kezem- lábam dagad, ujjaim zsibbadnak stb... de majd csak végetér egyszer :-)
2009. márc. 2. 10:56
 4/9 A kérdező kommentje:
nálam még az is rizikó, amit ma mondott a dokim, hogy változó a picuri fekvése, (ilyenről még sehol sem hallottam, ha nem látom el sem hiszem) az 5 perces uh vizsgálat közben kétszer fordult meg teljesen.... tehát már csak a szülés pillanatában fog kiderülni éppen hogy fekszik, és hogyan tudom megszülni :-(
2009. márc. 2. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok!

Én is zsibbadtam, a végefelé a kezemet már mozdítani is alig bírtam,ám a picur születése után rögtön elmúlt!

2009. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is megvolt a zsibbadás, én 3 nappal hordtam túl. Nem volt fogadott dokim, nem siettetett senki. De azért figyelnek az emberre, minden nap kellett ctg-re mennem. Amikor azt mondták, már bármikor beindulhat (a ctg alapján, még 1 hétig nem történt semmi. Úgy hallottam 2 hét túlhordás után kezdenek ügyködni, persze a fogadott dokik buzgóbbak lehetnek.
2009. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !!!!
2009. márc. 2. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, hogy én már nem vagyok várakozó állásponton, de átéltem ezt.

Ahogy hallom, kórház és orvosfüggő is a dolog, hogy meddig várnak jó eredmények esetén.

Engem betöltött 41. héten fektettek be a kórházba, és még egy hetet vártak.

2009. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 25-re voltam kiírva, sorstársak vagyunk. Nálam sincse még semmi. A doki azt mondta, ha a héten nem történik semmi, akkor jövőhét elején be kell feküdnöm(győri kórház). Amit már nagyon unok az a vizsgálat minden másnap, nem fáj de, rohadt kellemetlen.....vasárnap négyen kukucskáltak a doki és 3 szülésznő......:( Írjál ha történik valami akár privát is!
2009. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!