Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés elött kell-e a...

A szülés elött kell-e a házasságlevélről másolat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, 300 napnál nem régebbi a születéshez viszonyítva
2009. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sok esetben, ha helyileg ott szülsz ahol a házasságot kötötted eltekintenek a "friss" anyakönyvi kivonattól, mert az anyakönyvvezető ott utána tud nézni.
2009. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen kell, és én úgy tudom 30 napnál nem lehet régebbi!

Én most krétem mert 8-ára vagyok kiírva, és az anyakönyvvezető mondta!

2009. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is tiszta káosz volt. Elvileg 300 napnál nem régebbi kell. De a szülésfelkészítő tanfolyamon megkérdeztem a kórházban, azt mondták, hogy nem kell, mert ők itt utána tudnak nézni. Azért vittem egy másolatot (nem kértem frisset, az eredetiről.) Még jó, mert kérte az anyakönyvvezető. De nem szólt semmit, hogy nem friss. Szerintem ne rohangálj egy újért terhesen.
2009. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban szültem és a 12 éves házassági anyakönyvi kivonatomról vittem fénymásolatot.Nem ebben a városban esküdtünk.Senki nem is mondott semmit.
2009. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!