Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki, aki Ausztriában...

Van valaki, aki Ausztriában szült magyarként?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, mert úgy néz ki, nemsokára kimegyünk egy időre, és lehet, ott születik meg első gyermekünk.
2011. ápr. 11. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy baratnom ma szult pont, meghozza ikreket, tegnap meg beszeltem vele ha ugy lessz ideje akkor fel tudjatok venni a kapcsolatot(akar emailban hogy kerdezhess tole)
2011. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! én Németben élek a párommal. 1.babát várjuk. ittfogok szülni. szuper a kórházi ellátás,ha érdekel, bővebben írok róla. 24 hetes vagyok most. Itt németben lehet választani, hogy hogy akarsz szülni.

term.,vagy császár.

2011. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. A kórházi ellátást onnan tudom, hogy voltam kórházlátogatáson, meg élitt egy barátnőm, aki itt szült kint
2011. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21:20-nak

ha semmi nem inokolja császárt akkor is??

mert ha igen,akkor ez egy kicsit elszomorít:-(((((

2011. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! igen. Miért szomorít el?
2011. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Mert az egy sürgősségi életmentő bevatkozás kellene hogy legyen,nem kívánságműsor, megvan a születés természetes folyamata.

Ha valaki egészsége és semmi nem indololja, felesleges kitenni maagát és a babát is mindeféle kockázatnak,ami egy hasi műtéttel járhat.

2011. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!