Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Halkan tűrtétek a szülési...

Halkan tűrtétek a szülési fájdalmakat? Azért el lehet viselni úgy, hogy ne ordítsak majd? Nekem mindig is nagyon erős mensi görcseim voltak, csak napi 6 szem apranax segített. Olyasmi lesz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 14:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekem is hasonloan nagyon erős mensi görcseim voltam, a vajudás borzasztó volt, eleinte ha nem is kiabáltam de hanfosan jajgatam, de rájöttem hogy annyi energiát vesz el, hogy jobb halkan türni, szerencsére a párom hülye viccei és hülyeségei erőt adtak és néha még nevettem is közbe, a kitolási fájdalmat nem tudom milyen, 10 órás vajudás után megcsászároztak, na az rosszabb volt
2009. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is elég fájdalmas szokott lenni, mikor mensizek, én gyógyszert sose vettem be, inkább tűrtem, de a vajúdásom a vége felé már sokkal fájdalmasabb volt (nem megijeszteni akarlak, csak ez az igazság). De ne aggódj ezen előre, mert mindenkinek más! Ja, és csendben tűrtem a fájdalmat...


Boldog babavárást, és könnyű szülést!

7 hetes kislány anyucija

2009. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én csendben vajúdtam. Nem is lett volna erőm kiabálni, inkább a fájások alatt becsuktam a szemem és azt mondogattam magamban, hogy a kisfiamért mindent! Egyébként 22 órát vajúdtam, abból 19-et töltöttem a szülőszobán, úgyhogy végighallgattam jópár szülést és bizony a legtöbben hangosan kiabáltak, de ezen nincs semmi szégyellnivaló. Sajnos a végén megcsászároztak, így hiába szenvedtem, de legalább tudom, hogy legközelebb mire számíthatok és nem rettentett el a fájdalom.
2009. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így mensziztem, és sokszor nekem sokszor gyógyszer sem használt, csak fetrengtem a fájdalomtól! Nem ijesztgetni akarlak de nekem a szülés sokkal jobban fájt már a végén! Én sem kiabáltam attól függetlenül, de magamban fogadkoztam, hogy soha többet nem szülök, meg csináljuk vissza inkább az egészet!:))) De túl lehet élni! Kérdezz rá az edára, mert ahol én szültem ott nem adtak, pedig én nagyon kértem!:) Azt mondták az intézmény nem támogatja! De jó hír, hogy szülés óta nincsenek erős menstruációs görcseim!:)
2009. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!