Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültél mostanában Dr. Tasi...

Szültél mostanában Dr. Tasi Róbertnél a Szent Imre kórházban?

Figyelt kérdés

Igazából minden érdekelne vele kapcsolatban.

Magánúton járok hozzá.

Meg voltál elégedve vele?

Milyen a szülésnél, mikor kell neki fizetni a szülésért?minden amit fontosnak tartasz vele kapcsolatban. köszönöm.


2011. márc. 24. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nyáron szültem nála- már lassan egy éve. (másodszor!! :-))

Magánrendelésére jártam, havonta, a 9.hónapban kéthetente, alkalmanként 10Eft volt.

Meg voltam vele elégedve, mindent elmondott, rendes volt, segítőkész, szülésnél is... szivesen szülnék még nála.

szülés után 2nappal a kórházban megvizsgál, hogy hogy áll a méhed, és rendben vagy-e minden tekintetben - én ezt az alkalmat használtam ki, hogy "megháláljam" a segítségét.

A szentimre kórház is szuper volt.

Szülésnél jól irányított, az első babámnál a végén nyomni is segíett a második már ment egydül is. Gátvédelemre törekszik a szülésznővel együtt.

Minden jó volt nála- ajánlom.

:-)

Ha van valami, kérdezz nyugodtan.

2011. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

barátnőm szült nála, nagyon jókat mesélt.


én szintén Szt.Imrében szültem, nekem is szép élmény volt. viszont a csecsemősnővérekekl rossz a tapasztalatom.

2011. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

nekem a csecsemősnővérekkel is jók a tapasztalataim. Velünk nagyon rendesek voltak, én mindig mentem a nyakukra, kérdeztem, beszélgettem velük- segítettek is mindenben. Kérj segítséget bátran te is, ha úgy érzed, hogy nem foglalkoznak kellőképpen veled, menj és érdeklődj minden után.

De pl nekem mindig szóltak, ha fürdetik a gyerekemet, és mehettem megnézni. :-) És mivel a picimmel volt egy kis gond születése után, az összes nővér, doki névről ismert bennünket, és már messziről mondták, mi van vele, mert így sajna nem lehetett mellettem, szinte végig a csecsemőosztályon volt.

Nekem mindkét szülésem jó élmény volt, és a kórház is -minden- még úgy is, hogy a picimmel volt egy kis nehézség az elején.

:-)

2011. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy mennyi szülésnél a tarifája? van fix tarifa vagy amennyit gondolsz alapon? mennyit adtatok neki? nála tervezem a szülést, de még nem döntöttem, sokat segítenétek a válasszal, köszi~
2011. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!