Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél hogyan működött a...

Kinél hogyan működött a dolog? Tudtad, hogy na, most kell indulni a kórházba?

Figyelt kérdés

37+2 hetes terhes vagyok,és már kb.3napja gyakran keményedik a hasam.. és 2 napja lentebb esett a hasam..tegnap voltam dokinál aki azt mondta,hogy ez normális mivel innentől kezdve bármikor jöhet a baba,mondta,hogy figyeljem a keményedések közötti időt..és ha rendszeresssé válik 5-10 percesek akkor induljak a kórházba..de nagyon izgulok,hogy beérek e majd időben a kórházba..mert nem mindíg tudom eldönteni,hogy keményedés vagy csak a baba nyomja kifelé magát..félek,hogy az én bambaságom miatt későn érünk majd be..

írnátok nekem tapasztalatokat.kinél hoogyan kezdődött a szülés/vajudás..

Köszönöm a válaszokat!!!!!!!!


2011. márc. 12. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudtam mikor induljunk,mert fájt kegyetlenül. A keményedések,jóslók teljesen fájdalmatlanok voltak! Ennek ellenére 40+6 hetesen,csak azért nem küldtek haza,mert már a 41.hetet tapostam! Ugyanis csak jóslókat mutatott az a hülye szerkezet! Amikor szűk 4 ujjnyira tágultam ki hitték csak el,hogy tényleg szülni fogok! Na én közölni fogom a drága dokimmal(várjuk a kistesót),hogy másodjára higgyék ám el,hogy ha azt mondom szülök,akkor szülök! Ne úgy nézzenek rám,mint egy nyavalygós pics.ra! Én mértem,és 5-10 percesek voltak,föl i sírtam,csak épp senki nem nézte meg! Rámrakták a fájásmérőt,ami ugye szinte semmit sem mutatott! Nem fogtok későn elindulni,nyugodj meg. Azért az első szülés(kevés szerencsés kivételtől eltekintve)nem zajlik csak úgy ripsz-ropsz le.
2011. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a magzatvizem sem folyt el,burkot repesztettek szülés előtt másfél órával.
2011. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ancsa171 válasza:
Nekem fogalmam sem volt róla, hogy szülési fájdalmaim voltak. EST-n voltam 10:00-kor(40.5nap)...semmi fájást nem mutatott, azzal biztattak hogy pénteken beiindítják a szülést.:( Elindultam haza, mint utóbb kiderült szülési fájásokkal. Mire hazaértem 5 percesek lettek (20perces villamosnak köszönhetően) Gondoltam biztos jóslófájás...majd otthon letusolok, mert állítólag a meleg víz jót tesz...meleg víznek köszönhetően 5 percből lett 3 perces (mert a meleg víz a szülési fájdalmat erősíti, jóslót enyhíti)...mire felhívtam a szülésznőm, hogy menjek-e. Annyi eszem nem volt, hogy mentőt hívjak, mert a párom sajnos dolgozott. Úgyhogy 3 perces fájásokkal taxival mentem szülni (kórház 30 perc). Az első fájástól számítva másfél óra múlva megvolt a fiam. Úgyhogy szerintem gond nélkül be fogsz érni, ha én beértem.
2011. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!