Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Forralt bor terhesség alatt?

Forralt bor terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Hétvégén lehet kimegyünk a Normafához sétálni,és ott lehet kapni forralt bort.Szerintetek ihatok egy pohárral?
2009. febr. 19. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

hát ha amúgy ios szoktál néha inni(mielött terhes voltál) akkor igen.

Az alkohol kismennyiségben ís akkor ártalmas ha nem vagy hozzászokva és vérböséget okoz az pedig vetéléshez vezet.


èn pl egy pohár bortol úgy kipirosodom hogy majd le ég a fejem.

2009. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szoktam inni,és amióta terhes vok,15hete azóta egy kortyot sem ittam:D Régen társaságban egy-egy pohár valamit,ami nagyon ritka volt.
2009. febr. 19. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
A forralt borból elpárolog az alkohol forralás hatására, nyugodtan ihatod. csak arra vigyázz ne forrald túl, mert az értékes anyagok is kárba vesznek.
2009. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem, hogy elpárolog az alkohol, különben mitől érzi úgy az ember, hogy becsípett? Főleg a meleg alkohol még jobban kiüti az embert.
2009. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én míg terhes voltam és társaságba mentünk megittam egy- egy deci bort. A dokim sem kifogásolta. Csak csínnyán. Egy deci nem árt meg.
2009. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy meddig forralod. Ha azt akarod, hogy maradjon benne alkohol, éppen csak rottyantani kell.
2009. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
15.55 -ös vagyok gyöngyözésig kell melegíteni, akkor benne marad az alkohol.
2009. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!