Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért vizsgált így a doki?

Miért vizsgált így a doki?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok, eddig mindig úgy vizsgált, hogy egy kézzel a hasamat nyomkodta, másikkal meg belülről tapogatta ki a méhet, most viszon csak belülről nyomkodás volt de tök erősen, ezt miért csinálják? Meg kérdezte is, hogy nem fájdalmas-e. Nektek volt ilyen? Azt mondta egyébként, hogy ez lesz az utolsó vizsgálat, már csak NSTre kell járnom a szülésig.
2011. márc. 3. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
A méhszáj állapotát nézte.
2011. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nézte a méhszáj állapotát. Nekem is ekkor volt az utolsó vizsgálat, 36 hét után már nem szeretnek matatni:-)
2011. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 36 hetesen, 38 hetesen és 40 hetesen is nézte a méhszájat. S egyre fájdalmasabb volt a dolog. Az utolsónál már azt hittem kijön a szemem.
2011. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez az utolsó??? nekem még 40+2 is matatott:DDD
2011. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam mindden hónapban matatott, a 36.hét után meg hetente, túlhordáskor meg naponta:)

Amúgy belülről nem a méhedet tapogatja, ahogy írtad:) Furcsa is lenne,

A méhszájat vizsgálják, de a végefelé van, hogy kicsit erősebben, hátha elindítanak vele valamit:)

Nyugi, vajúdáskor, szüléskor lesz még bőven részed a méhszájvizsgálatban:))

2011. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) azért gondoltam, hogy belülről eddig a méhet nézte, (meg másik kézzel kívülről) mert mindig azután mondta, hogy normális méretű a méh, a méhszájat meg valami eszközzel nézte, és azután mindig mondta, hogy a mméhszáj zárt. Nade ha ti mondjátok, akkor lehet hogy most az egyszer kézzel nézte a méhszájat, csak fura volt:)
2011. márc. 5. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!