Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés óta (3 hónapja)...

Monqa kérdése:

A szülés óta (3 hónapja) erősen izzadok, napi többszöri mosakodás ellenére is. Mivel lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Szépen lassan elmúlik majd. Nekem különösebben semmi nem használt, sűrűbben cseréltem pólót, napközben is mosakodtam. Aztán egyszer csak elmúlt :)
2011. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kb. mennyi idő után?
2011. márc. 2. 10:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Húúúú, hogy is????? Januárban szültem és minden éjjel mikor keltem szoptatni, majdnem megfagytam, hiába ment a fűtés éjjel is. Szinte csavarni lehetett a pizsimből a lét. Kb tavasszal, mire jött a jóidő, akkor múlt el. De gondolom, mint minden más, ez is egyénfüggő.
2011. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyáltalán nem múlt el sajnos.

Ill. most 20 hónapos a kisfiam és újra terhes vagyok. Most múlt el, de szerintem csak a terhesség miatt, mert előtte még mindig nagyon izzadtam:-(

Már Én is utáltam, bárhova mentem hiába használtam izzadásgátlót, vettem tiszta ruhát minden nap 3*, kb. 5 perc és nedves lett a hónom alja, így a pólóm is:-(

Most jó, hogy ez elmúlt:-)

Viszont van rosszullétem... ez más téma:-))

2011. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 éves a kislányom. Nekem nem múlt el. eddig is izzadékonyabb voltam, most meg aztán...:( Izzadok ha nincs melegem, akkor is. Nagyon kellemetlen:(( Próbáltam olyan férfi izzadásgátlót, ami semleges szagú,kicsit használt.
2011. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Végső esetben ezt tudom ajánlani,olvassatok utána.Megoszlanak a vélemények,az tény hogy hatásos,de szerintem nem túl egészséges.


Naturland

Solutio antisudorica

2011. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kb. fél évvel múlt el nekem szülés után. semmi nem használt, pedig vékony vagyok 45 kg. és előtte sosem voltam izzadós.

szülés után meg éjjelente 3-4x cseréltem ruhát, mert tiszta víz volt minden, arra ébredtem. szörnyű volt, de szerencsére magától elmúlt.

naponta 2-3x tusoltam, izzadásgátló, és pamut ruhák, pólók.

2011. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pont 7 honapja szultem, javaban nyar volt meg, izzadtam en is mint egy lo, de ez mar elmult, nem is vettem eszre mikor...
2011. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem szülés után oylan hónappal jelentkezett. nem voltam olyan nagy izzadós, pláne nem úgy hoyg szaga is legyen. bármit tehettem, nem használt csak az ha többször tudoltam egy nap. aztán ez olyan 2 hónapig tartott, majd 2 hónap szünet és most a napokban megint előjött. de aztán tartott 2 napig....


sokaktól hallottam ezt, illetve olvastam. tényleg az a gyógyszer hogy majd elmúlik.

2011. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

fú velem is ez volt- nyáron szültem-és kb fél évig tartott, de lehet csak azért múlt el, mert már nem volt olyan meleg, mint nyáron.

Ráadásul én elég büdin is izzadtam, ami iszonyat kellemetlen volt, pedig előtte sosem voltam ilyen. Ez úgy múlt el, hogy vettem vichy izzadásgátló dezodort, ami tökdrága volt, de legalább hatott. Semmi más nem!

:-(

rólam is folyt a víz, az arcomról is... napi 5póló-iszonyat volt. :-(


Kiváncsi vagyok hajön a jó idő, milyen lesz...

2011. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!