Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni klinikán kérik a...

A debreceni klinikán kérik a házassági anyakönyvi kivonatot? és kell frisebb változata ami 300 napnál nem régebbi?

Figyelt kérdés
2 hét mulva lesz programozott császárom.szivesen vennék jó tanácsokat tapasztalatokat bármivel kapcsolatban. Köszönöm
2011. febr. 27. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Házassági anyak kiv. sztem mindenhol kell de, hogy mennyire lehet régi azt sajna nem tudom.
2011. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Idén, január 19-én szültem, itt a Klinikán, tőlem nem kérték a házasságit, csak a személyimet meg a lakcímkártyámat.
2011. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Tavaly szültem Debreceben és csak akkor kell ha nem Debrecenben esküdtetek,külön megkérdeztem.
2011. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és nekem is progis császárom volt!Kinél szülsz? :)
2011. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok!Nem Debrecenben esküdtünk hanem szoboszlón.Na de majd akkor csak rá káérdezek. Dr Csorba Roland az orvosom.Nálad hogy zajlott le az egész szülés? Nővérek milyenek voltak?elég sok rosszat hallok róluk. Apás szülésetek volt?Mit láthatott?mennyi ideig kell utánna feküdni?Bocsi hogy ennyi mindent kérdezek csak hát első baba és egy kicsit izgulok meg hát elég sok kérdés van a fejemben.Ha van kedved leirhatod nálad hogy zajlott ez az egész.és hanyadik héten volt.?köszike
2011. febr. 27. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Betöltött 38.héten volt!Faros baba+ toxémia(nagyon dúrva).A nővérekről csak jót tudok mondani!De tudnod kell,hogy nekem protkóm volt(rokonom ott nővér).De egy biztos,ahogy Te állsz őhozzájuk,úgy állnak ők is hozzád!!!!!Utálják ha valaki elhagyja magát!Előző este befeküdtem,reggel csináltak még osztályon egy NST-t.Majd felmentem szülőszobára,leborotváltak,beöntés,zuhany,papírok kitöltése,eda,majd toltak a műtőbe.A férjem ablakon keresztül nézte,és neki vitték ki a lányom.Összeraktak,kitoltak örzőbe,ott velem volt a férjem,a babám nem lehetett volna de a protkó miatt behozták őt is!!! :D Majd mikor kiment az érzéstelenítő(5 óra múlva) felkelhettem zuhanyozni.És felvittek osztályra és hozták a babám.5 napon jöttünk haza.Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan...ha tudok nagyon szívesen válaszolok!!!! :)

2011. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtál!:-)hát ha minden igaz én aznap fogok bemenni reggel.remélem a beöntést megúszom,megpróbálok itthon wc-ni.:-)és a borotválást is elintézem magamnak:-) Amúgy én márc15.-én tölteném a 38-at de szerintem már hétfőn kiveszik.Nekem is faros és ezért kell császár:-( Amúgy hálóinget és pizsit szerinted érdemes vinni?És babunak ruhát?Megpróbálok akkor úgy állni a nővérekhez hogy jó legyen mindenkinek:-)És az apuka mennyit lát az egészből?mert a férjem azt nem igazán nézné végig ahogy felvágnak,de a babát már szivesen venné kézbe elsőnek.Annak amúgy örülők hogy kb."csak"5 órát kell feküdni,mert hallottam olyat hogy valakinek 12-őt kellet. Hát egyenlőre ennyi jut eszembe,de ha még van valami akkor még írok.Köszönöm a segítséged!!
2011. febr. 28. 13:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne akard megúszni a beöntést!!!!Én is nagyon féltem tőle,de az volt a legjobb az egészben:D!Mert véletlenül elernyednek az izmaid a műtőasztalon aztán szagolhatjátok:D!Nekem jó is volt ,hogy ott borotváltak ,mert magamnak nem értem el teljesen,ők meg pikk-pakk megcsinálták 2 perc volt!És már pucér is voltam :D!A szülőszobára nem kell hálóing,mert adnak,de a szobádba már vigyél,olyat ami elöl gombos,mert így könnyebb lesz szoptatni és vékony legyen mert kb.2000 fok van a szobákban!A babádnak ne vigyél ruhát,mert minden nap kap tisztát fürcsinél és tenyleg tiszta,vasalt!!!!És ha lebüfizi is adnak másikat így nem neked kell vele kínlódni!!!Pelust kap,napi 5db-ot(Liberot),de én vittem még pluszba vagy 5-6 db-ot(nem kellett).Viszont popsikrémet meg törlőt vigyél!!!Nagyon fontos!!!Vigyél domestos kendőt,vagy valami fertőtlenítőkendőt,meg olyan papírt a WC ülőkére!!!!Meg rengeteg szénsavmentes és NEM rostos üdítőt!Ha bármi még eszedbe jut írj nyugodtan!!!!

2011. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és apuka nem sok mindent lát!!!!!:)
2011. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!