Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » XXI. kerületben lakom. Mehetek...

XXI. kerületben lakom. Mehetek a SOTE I. -re szülni?

Figyelt kérdés
(nincs se dokim, se szülésznőm) jobbakat hallottam róla mint a Jahn Ferencről
2011. febr. 25. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még nincs dokid akkor mehetsz. Nekem volt, de ott fogadtam dokit a 8. hónapban, csak úgy vett át, hogy leírta, hogy nem volt egyetértés az eddigi orvosom és köztem. Így ott szültem. Megéri nagyon...nekem kellemes emlékeim vannak, jó orvosok, rendes szobatársak, jó kaja... :))

2011. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok, az lemaradt, hogy a IV. kerületben lakom és simán átvett.
2011. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És hogy fogadtad fel a dokit? elmentél a terhesgondozására? És Ő is olyan szép összeget kért amennyiért megy most ált. egy szülés? én szeretném a babára költeni a pénzt, inkább ügyeletesnél szülnék. nem tudom ellátnak-e (bár gondolom csak nem küldenek el)
2011. febr. 25. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miket hallottál a Jahnról de én kétszer szültem ott,a második babámat most jan. 8.-án,de nagyon jó volt ott szülni mindkétszer.Ha tudod azért érdemes belátogatnod és utána el tudod dönteni neked melyik szimpibb.

Amúgy mindenhol vannak és lesznek is olyanok akik nem tetszik valami.

Könnyű szülést!!

2011. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szülészetről nem, csak a gyermekágyról hallottam rosszakat. hogy a csecsemősök (tisztelet a kivételnek) hagynak bőven kivetni valót maguk után, meg hogy a hely enyhén szólva nem a legtisztább
2011. febr. 25. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:

1 hete fekszem a Sote I-en. Dokik, nővérek, szülésznők nagyon aranyosak, csecsemősök kevésbé.

A szobatársaim vidékiek, mégis itt szülnek, ott szülsz, ahol akarsz. Én Fejér megyéből vagyok, és itt szülök hamarosan.

2011. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát na igen a csecsemősök nem a legaranyosabbak,de van kivétel.

De mint látod a Sote I-en sem a legjobbak.

2011. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tettem már fel én is ehhez kapcsolódó kérdést, és azt a választ kaptam rá, hogy bármelyik kórházba mehetsz, ha ügyeletesnél szeretnél szülni! Sehonnan nem fognak elküldeni! Én az Istvánt választom sztem, pedig nem oda tartozom.
2011. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! remélem!:)
2011. febr. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!