Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az 1. babájával nehezen...

Aki az 1. babájával nehezen tágult, annak hogyan alakult a többedik babánál a tágulás?

Figyelt kérdés

8 órán át kaptam oxitocint, szülésznő folyamatosan tágított az 1. babánál.

2 napig vajúdtam

Törvényszerű, hogy most is így lesz?

Köszönöm a válaszokat


2011. febr. 12. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, minden babánál más: nekem az elsövel annyira nem tágultam, hogy a végén császár lett, a másodikkal alig 4 óra alatt kitágultam meg meg is lett a baba simán (mindenféle gyógyszerezés meg infuzió nélkül), a harmadikkal meg elég sokáig tágultam, de utána gyorsan és könnyen megszültem.
2011. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem!

Első babámnál elfolyott a magzatvíz 3000-es méhszáj.Oxitocin,tágítás.Vágás,stoppolás,iszonyat.

A másodiknál úgy féltem.20 perc alatt megszületett 4-5 varrással.

A harmadik sok év után(orvosilag első szülésnek számított)nagy baba is volt ráadásul.Gátvédelemmel,egy kis repedés,egy kis csippentéssel született meg.

2011. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat,h beleszólok,de kedves első: mennyi idő telt el a két szülés között? Nem tágultam a fiammal,és megcsászároztak,két és fél évvel ezelőtt.

Akkor ezekszerint nem törvényszerű,h a 2. is császár...

Köszi.

35+3 hkm

2011. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok, majdnem napra pontosan 4 év volt köztük. De a szülészorvos szerint elég sokszor van ilyen, csak sok orvosnak kényelmesebb a másodiknál császározni, mint kicsit jobban figyelni az anyukára a szülés alatt.

Remélem, neked is ilyen szerencséd lesz, de ha nem, akkor se bánkódj, attól még örülj a babádnak. MInden jót kivánok!

2011. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!