Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már látogatási tilalom van a...

Már látogatási tilalom van a SOTE II-n (is). Van aki ott szül majd? Én 2 héten belül szülök ott.

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igen.Hivatalosan tegnap kellett volna jönnie a kiscsajnak.Apa benn lehet a szülésen engem a többi nem érdekel majd látogatnak otthon márciusba.Nem?
2011. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bent lehet az apuka? Az nagyon jó hír. El is felejtettem ma megkérdezni ezt a dokimtól, pedig akartam.

Én azért bánom a látogatási tilalmat, mert van egy 16 hónapos kislányom és így addig nem is láthatom míg haza nem megyünk majd, és nagyon fog hiányozni.

2011. febr. 7. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok.A portánál tudsz látogatót fogadni.Beljebb nem engedik.Szülésznőm mondta.Ez is valami.
2011. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tuti hogy az van? ez meddig tarthat? nekem is már csak pár hét van.

Akkor apás szülés sem lehet?

Bocs h belekérdezek a kérdésedbe!

2011. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

18.53 vagyok

csak mert itt nem láttam a SOTE II-t


[link]

2011. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
biztos tilalom van ma voltam benn,amúgy péntek óta tart.A szülésznőm azt mondta,hogy kb 1 hónapig tart.Apa benn lehet a szülésnél de más még csak a váróban sem.
2011. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tuti, mert hétfőn voltam bent uh-n és ctg-n. De legalább apa a szülésnél bent lehet.
2011. febr. 9. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi, ez elég szomorú, remélem nem siet majd a kislányunk és addigra már nem lesz tilalom!
2011. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok! Mi is bármelyik nap szülhetünk,(SOTEII) és tudom, hogy tilalom van,de szeretném ha az apuka bent lehetne a szülésnél.

Ilyenkor kell felvenni maszkot az apukának, vagy elég a zöld köntös és a sapi? Köszi a válaszokat.

2011. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!