Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Febr.21-re vagyok kiírva,...

Febr.21-re vagyok kiírva, sorstársaim, Ti, hogy érzitek magatokat? Kéz- láb zsibbadás, keményedés, szúrás, rosszul alvás stb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 14-re!

Tök jól vagyok! A hasam keményedet tegnap szinte egésznap, de ma csak néha. A babó el van bent. Már gyakorolni se gyakorolja a kibújást.

Néha egy kicsit menszeszerű fájásokat érzek de az se vészes most.

A lábam az dagad, de szerintem inkább dagadt, mert sokat híztam. :)

Szóval így összességében jól vagyok! te?

2009. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az újjaim zsibbadnak nagyon már kb egy hete, emiatt alszom nehezen, kezem - lábam a duplájára van duzzadva, a babuci éjszaka akkorákat rugdos, hogy már néha fáj, hirtelen erős szúró fájdalmak lennt a hólyagomnál, és egy hete megőrülök az édességekért, pedig terhesség alatt egyáltalán nem voltam kivánós..
2009. febr. 9. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:

14 vagyok!

Az én ujjaim is bevannak dagadva. :(

Az édeséget én egész terheségem alatt kívántam. Lányom is lesz, neked?

Bővítem a hozzászólásomat! Sokat, de tényleg nagyon sokat kell járnom pipilni. Egyik nap sokat aztán máskor kevesett mozog a babám. Lusta is vagyok, meg mennék össze-vissza sétálgatni is meg ilyenek. De mire tényleg mehetnék, elmegy a kedvem vagy elfáradok hamar, de legtöbb esetben a nagy pocim akadályoz, mert nehéz és lent van a baba már.

Így otthon vagyok és sokszor unatkozom, mert már közel a cél és ezen filózok.

Remélem nem lett túl hosszú...

Kiváncsi vagyok, hogy más kismama hogy érzi magát a cél közelében. :)

2009. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 12-re vagyok kiírva.Én már nagyon nehezen viselem.Már kíváncsi vagyok a babára.a kezem és a lábam nekem is dagad, az ujjaim pedig egész nap zsibbadnak.Éjjel minimum 5-ször voltam ma is pisilni.Egyszóval jobb lenne mindkettőnknek, ha már láthatnánk egymást. :)
2009. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, a wc-re járkálás, az már program, ha jön ha nem úgy érzem és menni kell. Szüleim kb 250 m-re laknak, de mire oda elkacsázom, olyan kemény a hasam, hogy ott csak szuszogok :-) babuci viselkedése is szélsőséges, amikor ébren van nagyon aktiv!! Kicsilányom lesz nekem is :-)
2009. febr. 9. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én 13-ra várom. Ha tükörbe nézek, gyakorlatilag egy zombi néz vissza rám, mert nem pusztán a lábam és a kezem van felpüffedve. Nekem nem is annyira a fizikai részével van bajom, hanem hogy mit lehet csinálni ilyen testi paraméterekkel, ilyen borús, rossz időben!??? Egész nap csak a szülés foglalkoztat, de persze semmi jele, hogy beindulna :-(
2009. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 19-re vagyok kiírva,és nekem is kislányom lesz a wc-re járkálás már fel sem tűnik szerintem az lesz a furcsa ha majd kint lesz a baba és nem kell ilyen sokat pisilni.

Már egyfolytában figyelem magam hátha rendszeresek lennének a fájások,de semmi.szeretnék túl lenni már rajta. dagadok rendesen én is.múlt heti uh-on 3600g-nak mutatta meg magát,viszont a méhszáj még mindig 3000.Ti?

2009. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 25.-ére vagyok kiírva, kb. egy hónapja hogy meghalnék az édességért pedig fiú lesz vagyis eddig tutira mondták:).

Nincs keményedés,jósló fájások de, az éjszakák nehezen telnek.....pisi,aztán gondolkodás hogy lesz a szülés milyen lesz utána tudok-e szoptatni stb. Mindennap átnézem a kórházi csomagokat minden benne van-e. Győrben szülök ide kell szülőszobai csomag is:).Könnyű szülést mindenkinek!!!

2009. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 22-re vagyok kiírva. Keményedések elenéyszőek, naponta két-három alkalommal van jóslófájásom. Néha zsibbad a karom, kezem, de nem vészes. Még nagyon fürge vagyok, amin én is meglepődöm néha. Az esti alvás a rossz, mert 5-6 alkalommal kell kimennem wc-re. Egy újnyira van nyitva a külső méhszájam, a ctg meg nem mutat jelentősebb fájást.
2009. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm 16.-ára volt kiírva. Ma szült meg :)))
2009. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!