Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagykanizsai szülészet?

Nagykanizsai szülészet?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki a kanizsai kórházban szült úgy, h ő konkrétan a császáros szülést kérte?Melyik orvosnál szült és mennyit fizettetek neki?Kérem csak az válaszoljon, aki nem ítél el!Megvannak az okaim rá!Köszönöm!
2011. jan. 27. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Kanizsán szültem elsején, nem kérésre ugyan, de császárral.Hálám a sírig üldözi az orvosaimat érte!

Nem fizettem egyik dokinak sem, nem is terveztük, hogy fizetünk, nem fért bele a keretbe. (Ha császár van, akkor 2 doki operál ám, úgy kalkulálj!)

Megkérdezhetem, hogy miért ez a döntésed? Nem olyan kellemes a lábadozás mint a gátsebes sorstársaimnak!

Én nem ítéllek el, a vajúdásom megadta rá az okot, hogy higyjek a császárban :)

2011. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia!Az az igazság, h betegesen félek minden fájdalomtól, az orvosoktól!Kiskoromban sokat voltam kórházba, sokat "kínoztak", talán ebből fakadhat!:( Megkérdezhetem, h téged ki műtött?Én annyit tudok, h 10 éve a Szabó főorvosnál lehetett kérni h császár v sima persze természetesen pénzért, és ezt is őszintén megmondta a betegeinek h melyik mennyibe kerül. De nemtudom h most is lehet e ilyet kérni!Tudom, h milyen egy hasi műtét, kiskoromban már volt egy, de én bevállalom minden kockázattal!ÉS attól is betegesen félek, h engem ott alul szétszabjanak...!
2011. jan. 27. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm kérdezett rá a szabónál, és Ő azt mondta, hogy kérésre nem csinál császárt. Ez 1 éve volt.


Esetleg kérdezz rá a háziorvosodnál, hogy milyen dokihoz kéne elmenned ilyen esetben, aki ad papírt arról, csak császárral szülhetsz.



Már babát vársz, vagy csak tervezitek?

2011. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még csak tervezzük!Persze, biztos lehet okokat találni rá, a szemem sem a legjobb, és a hasi műtétem hege sem biztos h engedné a sima szülést, de biztosra szeretnék menni!De ksözönöm, h válaszoltatok, és h nem bántottatok emiatt!
2011. jan. 27. 23:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha még csak tervezitek a babát, akkor valószínű, hogy már nem is a Szabó lesz a főorvos. Állítólag már idén átveszi a helyét az Orosházi, és lehet, hogy visszahozza a régi rendszert, ahol lehetett orvost fogadni. Akkor pedig tuti találsz olyan orvost, aki jó pénzért megcsászároz.


Sok sikert!

2011. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok...

Engem Zsiray és Tucsek doktorok műtöttek (utóbbiban rendkívül kellemeset csalódtam!)

Arról én is hallottam, hogy a Szabó helyét az Orosházi fogja átvenni és biztosan tudom, hogy ővele viszont lehet beszélni a programozott császárról :)

De szerintem a műtéti heged és a szemed miatt valószínűsíthető a császár, ebben a kórházban amúgy is túl óvatosak, rengeteg császár nem is lenne indokolt.

Volt egy szobatársnőm, neki második babája lett császárral, az első természetes úton, szerinte százszor inkább egy gátseb, mint egy császár heg:) Különben én is a gátsebtől féltem betegesen, aztán a vajúdás végén már azt se bántam volna, ha faltól falig vágnak csak legyen már kint az a gyerek, és akkor toltak a műtőbe:D

Szerintem korai még ezen paráznod, elég lesz akkor ha majd odajutsz, ne stresszeld végig a terhességed emiatt!Nem szabad félni mert annál rosszabb lesz pszichésen és fizikailag is.Én egyáltalán nem féltem a szüléstől (nem tudtam, hogy mitől kell félnem)és mivel mihndenképp pozitív lett a végkifejlet, tök jól éreztem magam a kórházban is:)

2011. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kanizsán csak a kocsmákat ismerem, de szülészetre kitűűűnőőőek!
2011. jan. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Orosházit nem ismerem, de rosszat még nem hallottam róla :)
2011. jan. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!