Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyitott méh szájjal lehet...

Bogyo110 kérdése:

Nyitott méh szájjal lehet szexelni?

Figyelt kérdés
3100 .-as a külső méhszájam elvileg most kezd nyilni a doki nem monta hogy ne éljünk házas életet de vanm ahol azt olvasom lehet van ahol azt hogy nem akkor most ?
2011. jan. 21. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

fürdőbe járni

otthon kádban fürdeni se ajánlott!

2011. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tilos, de beindíthatja a szülést. ha mindenképpen, akkor használjatok gumit a fertőzések elkerülése érdekében. a fürdés viszont tényleg tilos!
2011. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor már nem mertem.Persze kérdés hány hetes vagy:)

Ha még nem vagy 38-39 inkább szerintem ne!

Meg kádba se fürödj, a meleg ülőfürdő sem tesz jót, meg hát a fertőzésekkel szemben is fohékonyabb vagy, vigyázni kell nagyon!!!

2011. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
37 hetesek vagyunk !
2011. jan. 21. 17:19
 5/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Nekem 32 hetesen már 2100 volt, még most is szexelünk. Doki nem tiltott. Kádba viszont nem ülök. 39 hetes
2011. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Beindíthatja a szülést és fertőzést is okozhat. Fontos a szex, de nem mindenáron, ha egy kicsi veszélyt is okozhat, akkor én azt mondom inkább ki kell bírni minthogy baj legyen, nem ér ennyit. Ez olyan kérdés, mint a terhesség témakörében a legtöbb: orvosok nagy átlaga szerint nem ajánlott, de sokan mégis csinálják az "úgysem lesz semmi gáz" elve alapján. Aztán ha mégis, kopp....
2011. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, 2100-as a méhszájam. A dokim múlt héten mondta, hogy nyugodtan lehet szexelni. A 29-34. hét között mondjuk óvatosságra voltunk intve, de azt mondta, most már nyugodtan.
2011. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!