Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy néz ki a szülési terv?...

Hogy néz ki a szülési terv? Miket foglaljak bele? Doki mondta, hogy írjak mire legközelebb megyünk, akkor leszek 34 hetes.

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 04:00
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Googlet tudom ajánlani, vagy a Szülőszoba című könyvet, annak a végén lévő történetnél van egy szülési terv -minta. Remélem, segítettem.
2011. jan. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szülési terv:szerintem szülésfelkészitő vagy ha szülnél minden időben legyen 20:00-20.20-ig beérkezés korházba hasonlokat tartalmazza
2011. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van fönn a neten is, de ha szeretnéd küldök mintát, csak írj privit. A lényege, hogy átgondold, és leírd, hogy mit tartasz fontosnak a szülés és vajúdás folyamán. Pl. ki lehet jelen, milyen körülményekhez ragaszkodsz (pl. testhelyzet stb.) Ki dönt helyetted, ha döntésképtelenné válnál. Mik azok a beavatkozások amiket el szeretnél kerülni. Illetve szokott benne lenni egy rész a babára vonatkoztatva is. Szoptatás, orvosi vizsgálatok, kísérő, ha el kell válnototk stb. Ez azért is jó, mert te magad végiggondolod, hogy mit és hogy szeretnél, ill. jó ha az orvosod is tud ezekről. És persze, ha valami nem lehetséges, azt még jó idejében tisztázni. Mindenképp ajánlom olvasásra Nandu Vajúdsátámogatás mindenkinek című könyvét, ahol végigveszi a szempontokat (bábai vagy orvosi protokoll), és szülési terv mintét is találsz. További jó babavárást és szép szülést! ;)
2011. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!