Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem fogadott szülésznőnek...

Nem fogadott szülésznőnek adtok ajándékot, ha jól végezte a munkáját?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi pénzt adtunk neki. Nagyon-nagyon meg voltunk elégedve Vele, és emberileg is megszerettem, így összeg nélkül azt írnám, hogy kb 30%-kal többet adtunk neki, mint amennyi a "megszokott" összeg ebben a kórházban.
2011. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én most fogok szülni, nincs fogadott szülésznőm.

Arra gondoltam, hogy ha jól végzi a dolgát (és miért is ne végezné), egy kisebb ajándékcsomagot csináltatunk neki, bor, csokik egy ízléses kosárban köszönőkártyával.

2011. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi egy tízesért vettünk neki ajándékot, akkor az nem kevés?
2011. jan. 13. 10:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki a pénznek örül a legjobban, nem a bornak, édességnek, stb. Inkább adj egy borítékot. de ha már megvetted...
2011. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia,

mindkét szülésemnél tíz ezret kaptak. Nem választott volt, őket osztották be mellénk. Lelkiismeretesek, segítőkészek voltak.

2011. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan azért döntöttünk a csomag mellett, mert pénzt nem vagyok hajlandó adni. A fogadás nálunk 50 ezer forintba kerül, ezt önmagában felháborítónak találom - a dokinak adnék ennyit, ha megtehetném, de nem tehetem. Én sem kapok pénzt a fizetésemen kívül, ha elvégzem munkaidőben a munkámat.
2011. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy viszonylag nagy és drága bon-bont adtam neki. Nem sok dolgom volt vele, mert csak néhány órát voltam a szülőszobán, viszonylag problémamentesen. Pénzt nem akartam adni, mert még a fogadott orvosnak sem adtam túl sokat. 20.000 Ft-ot kapott.
2011. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam egy kicsit. Én kozmetikai csomagot vettem, remélem, örülni fog.
2011. jan. 13. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi egy finom bonbont vettünk neki, és a csomagolásába belecsempésztem egy összehengergetett tízezrest. Úgy láttam, nagyon meglepődött és meghatódott rajta.
2011. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 10.000-t adtam.
2011. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!