Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan küzdjem le ezeket?

Hogyan küzdjem le ezeket?

Figyelt kérdés
Félek a tűtől, 19 év alatt eljutottam arra a szintre hogy nem bőgöm el magam ha vérvételre kell mennem 20 éves létemre. A fájdalomtól. Hogy oldjam fel? 34h vagyok. Hogy fogom így átélni a szülést?
2011. jan. 7. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
egy teljesen más tudatállapotba fogsz kerülni.Nekem legalábbis így volt.Érzéstelenítő nélkül szültem,és simán ki lehetett bírni.A külvilág valahogy nekem eltűnt,sok mindenre nem emlékszem,így arra sem,hogy kibírhatatlan fájdalmaim lettek volna.nekem a varrás jobban fájt,mint a szülés
2011. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
varráshoz nem adnak érzéstelenítőt??? Tök jó.
2011. jan. 7. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy adnak -e varráshoz,a vágáshoz nemigen.Mondjuk én észre sem vettem,hogy vágott a szülésznő.
2011. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szegényem! Tudom,milyen érzés!


Én is féltem a tűtől. A vérvételnél össze akartam esni!

Aztán kiderült, hogy császár! Amikor megláttam a tűt, olyan módon beparáztam, hogy elfojt a magzatvizem.

19éves voltam. Ma már nem félek!


Nyugi! Semmi gond nem lesz, és lesz egy gyönyörű kisbabád!


Gyors és könnyű szülést kívánok!

2011. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. Az injekcióktól nem félek. Csak ha huzamosabb ideig van bent valami. Remélem nem fognak kínozni vele.
2011. jan. 8. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem adtak egy injekciót a gátmetszéshez, de nem vettem észre, mikor. A varrás kb 5 perc volt, és nem volt vészes egyáltalán. Nem kell félned, a lényeg a pozitív hozzáállás, én így voltam, és nagyon gyorsan, könnyen mentek a dolgok. Egyébként a fájások olyan erősek, hogy egy két tűvel szerintem nem fogsz foglalkozni. Én a levegőre koncentráltam, és hogy mikor múlik már az a fájás. Felkészítettem magam a fájdalomra, és ezért nem éltem meg rossz élményként, sőt.
2011. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!