Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után amikor megjött a...

Szülés után amikor megjött a vérzésetek, utána a továbbiak szabályosan jöttek, vagy kellett egy kis idő, míg beállt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam szabályos lett szoptatás alatt is, de előtte rendszertelen volt. Barátnőmnek viszont fordítva, vagyis előtte rendszeres, most pedig van hogy kimarad egy hónap is.
2010. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első baba után kb. 40 naposak voltak eleinte, aztán visszaszűkült a távolság szép fokozatosan, második után rendszeres volt egyből. (Persze ez olyan 28-32 napot jelent nálam... :o)
2010. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szülés követő 6. héten jött meg először, úgy hogy napi akár 15x is szopott a fiam. Innentől kezdve ugyanúgy jött meg, mint a terhesség előtt. 25-26 napra, csak a mennyisége lett iszonyat sok.
2010. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.Az első babánál 6 héttel a szülés után,és onnan mindig,a 2. babánál 6.5 hónappal később.Az első mensitől beállt, 28-29 napra jön meg.
2010. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.kicsi 3,5 hós korában

2. 5 hós korában

3....innentől havonta megvan, utálom!!

a kicsi 21 hós és még szopik, 6 hós koráig kizárólag anyatejes volt

2010. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szabályos lett,igen.2 hónap után jött meg,de én félig szoptattam,félig pótoltam,mert ha a fejem tetejére álltam se volt elég tejem tejmirigy elégtelenség miatt:(
2010. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!