Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után nektek...

Császármetszés után nektek mennyi ideig volt vérzésetek?

Figyelt kérdés
Három hete szültem ,és már 2 napja nincs semmi vérzésem. Szerintetek ez normális? Nektek meddig volt?
2010. nov. 1. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem nem volt ekkora szerencsém vagy 5 hétig megvolt annak ellenére hogy rengeteg helyről lehet hallani hogy aki szoptat hamarabb alább marad a vérzése .De én szerintem a te eseted teljesen normális a furcsa inkább az lenne ha vki még 6 hét után is vérezne persze itt a gyermekágyi folyásra vérzésre gondolok általában addigra nagyábol helyre kell állni a dolgoknak.
2010. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!En oktober 17-en szultem szinten csaszarmetszessel,es mara mar napi 1-2 csepp ver ha van,de van,hogy egyaltalan nincs is.Babam csak szopizik,igeny szerint.Ami van meg rajtam az a pocak,kb.18 hetesen volt ekkora :((,pedig a sulyomat grammra pontosan visszanyertem...na de majd a pocak is eltunik :)
2010. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 császárom volt,igen normális.Az operáció alatt kitisztították ami a normál szüléskor magától kell kijönni.
2010. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ùgy értem szülés után magától kell tisztulnia.
2010. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Pusza.
2010. nov. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!