Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36hetes kismama vagyok,...

36hetes kismama vagyok, február17-re vagyok kiírva. Milyen amikor jönnek a fájások? Milyen idő közönként jönnek a fájások? Mikor érdemes indulni a kórházba? 3percre lakok tőle.

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Altalaban 20 perces fajasok jonnek,mensi szeruek es erosodnek,bar nekem a magzatviz folyt el,bementem a korhazba, egybol jottek a fajasok is eloszor csak enyhebben es minnel jobban erosodtek,viszont nekem elso perctol par masodpercenkent jottek,s megis 8 orat vajudlottam.Gyors,komplikacio menstes szulest!
2009. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Éjjel 2-kor menstruációs fájdalomra ébredtem, egy-két percig tartott, utána másnap délig többször éreztem, egyre erősebben, de nem elviselhetetlenül. Azt hittem jóslófájások. Déltől mértem, akkor 12 percesek voltak, kb. egy percig tartottak. Mikor már tudtam milyen érzés, nem volt annyira fájdalmas, mikor jött a következő. 4-kor mentem kórházba, akkor már 4 cm-re voltam nyitva, 5-kor 5cm. Ekkor viszont már 5 perces fájások voltak, burkot repesztettek, ezután bedurvult minden. 6-kor kerültem szülőágyra, 7:40-kor született meg a fiam. Ez volt 10 hete.

8-10 perces fájásoknál indulj el szerintem. Ott még adminisztráció, kúp, tusolás. És ha EDA-t szeretnél, azt csak 5 cm-es tágulásig adnak. Én lecsúsztam róla.

2009. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előkészítőn azt mondták, hogy rendszeres min. 1 órája tart, zuhanyzás, meleg fürdő, pezsgőzés, lazítás után sem múlik el és 10 percenként ismétlődik akkor indulni kell.
2009. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!