Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeptemberben (ősszel) "jó"...

Szeptemberben (ősszel) "jó" szülni? Milyen a nyári terhesség?

Figyelt kérdés

Kislányom tavasszal született,a terhességem javarészt télen zajlott.

Érdeklődnék mire számítsak,ha esetleg sikerül a kistesó mostanság...


2010. dec. 13. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A vége szerintem minden időszakba "kellemetlen".Attól függ, hogy viseled. Vannak hisztis kismamák azok aztán mindegy mikor szülnek. Két nyár végi és egy tavaszi gyerekkel mondom.
2010. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az é kislányom augusztus végén született.Én nagyon nehezen viseltem a hőséget.Bár 3 éves múlt de azon az éven sorba hőségriadók voltak.Nehéz volt a vége.
2010. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerkőcünk Decemberben született,Márciusban lettem kismama.A nyarat tök jól bírtam,mert még nem volt nagy a pocak.A téli szülés viszont annyira nem jött be,mert sokáig be voltunk kényszerítve a lakásba, a mínusz 20 fokokba,nem igazán sétálgathattunk a kicsivel. Második baba Augusztusban született. Nem panaszkodhattam,mehettünk sétálni,de azt hittem a nyarat nem élem túl a nagy pocakkal.3 óránként tusoltam,és hűtöttem magam.

Most Májusra várom a harmadik babót! :) Sikerült 3 évszakra osztani a szüléseimet. :) Most kipróbálom milyen lesz a Tavaszi szülés,és Baba. :)

2010. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Idén augusztus végén szültem. A terhességgel mondjuk nem volt bajom, mert az idei nyár nem volt egy húú de meleg, talán 2 hét volt összesen amikor 37-38 fok volt. Viszont szeptembertől már nem volt olyan jó idő most, tehát elmaradt a vénasszonyok nyara és ahogy egyre többet mehettünk volna ki, lett egyre rosszabb az idő. Most 3-4 hónapos gyerekkel idebent télen annyira nem jó. Bár gondolom egy nagyobbal se lenne ideális:))

Másik probléma:) hogy februárban kezdődik a hozzátáplálás és igazából akkor még mindig csak alma meg banán lesz...

Az első gyerekem novemberi, így júniusban volt 6 hós ehette a fini barackokat, almákat, meggyet később cseresznyét:) Hát minden időszakban szülésnek van előnye és hátránya is:)

Öltözködni nagy pocakkal könnyebb volt nyáron, vettem pár tunika szerű ujjatlan felsőt, meg pár szoknyát-halásznacit és kész az olcsóbb volt. Őszre meg farmer kellett, hosszú naci pulcsi, szóval az drágább volt.

2010. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok májusban volt 6 hós...már számolni se tudok :))
2010. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én imádtam nyáron terhesnek lenni. Mondjuk nekem semmi panaszom nem volt, így nem zavart a hőség sem. S jó volt, hogy csak pár ruhadarabot kellett felvennem.
2010. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindannyiótoknak,sok új információval gazdagodtam.

Továbbra is visszaolvasok,ha még ír valaki.


Kellemes ünnepeket!

2010. dec. 13. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

2008. szeptember végén született a kisfiam. Én nagyon szerettem nyáron terhesnek lenni. Pár felsőt vettem, 1 farmert a hűvösebb időkre és 2 halászgatyám volt. Simán kihúztam vele a nyarat. Amikor rosszabb idő lett ,elég volt egy kardigán. Nyáron már nem dolgoztam, és naphosszat heverésztem az árnyékos teraszon a hintaágyban. Húú, de jó is volt.

Most újból babát várok, májusra vagyok kiírva. Már rendesen megnőtt a hasam. Kellett vennem 2 vastagabb kismama nadrágot, és hosszú ujjú felsőket illetve pulcsikat. Szerintem a kabátomat sem fogom tudni hamarosan becipzározni. :( Kész anyagi csőd.

2010. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
nyáron jobb olcsobb melegbe nagy pocakkal valo kismamáknak van hogy otthon kilátszik pocakjuk polobol vagy az udvaron felhuzzák polot uszomedencébe fürdőruhába nagy pocakal jobb, télen fagy hidegbe rosszab
2010. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Márciusban szültem,szerintem nagyon ideális.Pont jött a kellemes jó idő mire kimehettünk,a nyár a sok gyümölccsel,amikor elkezdtem hozzátáplálni 4 hónaposan.Viszont utáltam a kabátokat,a csúnya kismamanadrágom,és hogy nem tudtam egyedül felvenni a csizmám(februárban még hó volt).Most július elejére várom a kistesót.Talán épp megszületik mire jön a nagy kánikula és talán már nem lesz olyan pici,hogy ne időzhessünk kinn télen is több időt.És annyiból még kényelmes is lesz,hogy csak felveszek egy papucsot,meg egy feszülős pólót és mutogatom a nagy pocimat:)Szóval minden évszaknak van előnye és hátránya is.
2010. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!