Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt vki, aki Siófokon...

Van itt vki, aki Siófokon szült, vagy ott tervezi? Orvost keresek! Idáig Kaposvárra jártam nődokihoz, magánrendelésre, és most amikor a korházba kellett mennem teljesen megrémültem! Nem szeretnék ott szülni! Mi ennek az eljárása!

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudok segíteni..

Én is Siófokon keresek orvost és ott szeretnék szülni,de sajnos nem jelentkezik senki aki tudna valamilyen tapasztalattal szolgálni..

Ha valamit megtudok,szólok!!!

Mennyi idős terhes vagy?

2009. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én Dr.Tivadar János főorvoshoz jártam magánrendelésre,és nála is szültem( a vásárcsarnokkal szemben van rendelője)Én elégedett voltam vele,rengeteg kismamája van,idősebb,tapasztalt doktor,nagyon jól vizsgál-nem is éreztem sosem fájdalmat.Magáról a szülésről nem tudok nyilatkozni,mert engem azonnal császározni kellett-levált a méhlepényem)de gondolom akkor is rendes lehet,nem hallottam rá panaszt.

2009. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az első válaszoló vagyok,de örülök,h írt végre vki!:):)

Siófoki vagy?

Szakmailag is jó?

Kedves?

Én is rá gondoltam,h megkeresem.

Mióta jártál hozzá?

Terhesség elejétől?

Bocsi,h rádzúdítottam egy rakat kérdést,de most v soha :):)

Szorít az idő nagyon!

2009. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi a kései válaszért,de nem mindig jutok net közelébe.Én az elejétől hozzá jártam,volt olyan ismerősöm,aki váltott dokit,és őt választotta,és nem bánta meg.Nagyon kedves,és nem csak a saját betegeivel.Szakmailag elégedett voltam vele:megmentette a kislányom életét :) (a gyors császárral).Persze a szülésznőknek is sokat köszönhetek e téren..
2009. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!