Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan készüljek fel az útra...

Hogyan készüljek fel az útra ha elég messze 52 Km van a kórház ahol szülni fogok és akár egy óra is lehet ameddig oda érünk?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha ithon indul be a szülés, és mondjuk útközbe megy el a vizem ? Elég ha mondjuk egy Tena betétet teszek be az útra, vagy esetleg olyan pelenkát vegyek fel, vagy esetleg máskép is meg lehet oldani? Van hasonló tapasztalatok?
2010. dec. 3. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Törülközőt tegyél a lábaid közé, az felfogja fogni...meg mehet egy betét is. Ha elfolyik a víz, akkor azonnal induljatok...ha fáj, akkor te már 10 percesnél indulj...óvatosan vezessetek azért, nem kell sietni, de érjetek be...:)
2010. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha első baba nem lesz meg 1 óra alatt, ha második, akkor talán, de az is 3-4 óra alatt születik meg, az első meg átlag 6-7!

Bőven befogtok érni ne aggódj!

Nekem hajnalban kezdődtek a fájások, délben 5 percessel indultunk a kórházba, Budapest, forgalom, 1,5 óra volt az út, este 8- re szültem meg!

2010. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak simán egy törölköző nem ázik át? Azért aggódok mert egy barátnőm elég csúnyán megjárta.
2010. dec. 3. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:
szia szerintem is egy vastag tena elég és még hogy én most szültem az első babámat és 1 óra alatt megvolt vagyis vannak kivételek :)
2010. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod előre. Attól függ hol lyukad ki a burok. Lehet hogy csak kicsi jön, aztán a baba feje rányomódik a méhszájra és elzárja, és csak később jön a többi víz, mikor mozdul a baba. Én egy műanyag zsákot vágam szét előre, és azt tettük az ülésre, meg rá egy törölközőt. Max a nadrágod átázik. Gondolom úgyis kabátban mész be és nem látszik, a szülőszobán meg rögtön átöltözöl. Ez van. Senkinek nem az lesz a legnagyobb gondja hogy kicsit vizes a nadrágod. Neked sem :)
2010. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Na hát pont hasonló kérdést tettem fel tegnap.Mi 75 km.-re lakunk a kórháztól.Itt a kérdésem ha van kedved olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Nekünk második baba és pont ettől parázok hogy hamarabb is fog a világra jönni úgy értem hogy most nem 10 óra lesz hanem mondjuk 1-2-3 óra.Áhh na mindegy,majd lesz valahogy.

Sok sikert és könnyű szülést kívánok!

2010. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!