Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok olyan nőgyógyászt,...

Ajánlanátok olyan nőgyógyászt, aki a betegeivel elsősorban baráti hangot üt meg? Nem a fellengzős, lenézős stílust.

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 11:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezt még nem hallottam, hogy iszik.:-) Elég sok műhibát követ el, csak ez mindig a feledés homályába merül. De nem akarok sok rosszat mondani róla, rossz hírét kelteni.
2010. nov. 24. 19:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Bánidy Ferenc (Sote II.) esetleg?Tavaly nála szültem.Most várom a másodikat, de megint hozzá járok (immár 15 éve).Képes vagyok érte majdnem 90 km-t utazni.
2010. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hát akkor hála az égnek én idáig még megúsztam,nálam nem követett el hibát.Remélem nem is fog.36 hetes babás vagyok.Tavaly volt egy missedem amit a hatvani kórházban csináltak és szépen elcseszték a műtétet.Azóta hozzá járok.
2010. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem lesz gond, ne aggódj.
2010. nov. 25. 12:27
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nőgyógyászati gondod van (cikluszavar, meddőség, genetikai jellegű problémák, gyulladás, változókor, stb.) egyetlen olyan orvost ismerek, aki sohasem nézi az óráját, mindenről felvilágosít, kedves, jó humorú, igen széles látókörű, messze nemcsak nőgyógyász, nagyon sok egyéb szakmában is kompetens: dr. Elek Csaba. Közelebbit megtudsz róla www.hazipatika.com, ahol ingyenesen, nagyon lelkiismeretesen és készségesen felvilágosítást is ad. A válaszából már tudni fogod, hogy érdemes-e felkeresni.
2010. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!