Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok olyan nőgyógyászt,...

Ajánlanátok olyan nőgyógyászt, aki a betegeivel elsősorban baráti hangot üt meg? Nem a fellengzős, lenézős stílust.

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze. Hol kellene?
2010. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is tudok, de tényleg nem mindegy hol akarsz szülni.
2010. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Merre laksz?Hol kellene a doki?Debrecenben tudok!!!
2010. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Budapesten keresek.
2010. nov. 24. 14:20
 5/15 anonim ***** válasza:

Kerepesen tudok.Nem tudom pesten belül hol laksz,milyen messze kerepstől?

Amúgy Várkonyi Péter nagyon rendes becézgeti a betegeit.Elnézést kér amikor vizsgál és tudja hogy az kellemetlen.normálisan beszél minden betegével.A múltkor nagyon felmérgelte egy n a kórházban és utána pont engem vizsgált azt hitem,hogy most velem is mogorva lest,de nem nagyon aranyos és normális volt akkor is. nem pénzéhes.igaz a magánrendelésért megkéri a pént,de nem hív fölöslegesen csak azért,hogy minél több pénzt hagyjál nála.

2010. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Várkonyi doktort ismerem, eddig nem sok pozitívat hallottam róla (nem városi legendákból, dolgoztam az osztályán).
2010. nov. 24. 14:52
 7/15 anonim ***** válasza:

Sote II.-en Dr Paragi Péter

Sote I.-en Dr . Patkós Péter



Sajna elköltöztünk Bp-ről. Itt nem is találok olyan jó orvost. Itt a Városi Kórházban két nőgyógyász van. :(

Egyik jobb, mint a másik. :(

2010. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szia,

én dr.Kelemen Csabát ajánlanám neked,a jános kórházban dolgozik,de van magánrendelése is.Anno hasonló indokok miatt választottam őt,mert közvetlen volt,humoros,kedves és persze nagyon képben van mindig.Első babám nála szűltem,most várom a 2.at,most is hozzá járok és Imádom hogy nem rettegve járok dokihoz mint mielött őt megtaláltam :) ja,és miiiiiinden apró kérdésemre is mindig türelmesen válaszol századszor is :)))

itt a web oldala: [link]

2010. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Dr. Barna Péter, Szent Imre kórház.
2010. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

miért te mit hallottál Várkonyiról?

gondolom azt hogy iszik? De amúgy már nem iszik.

2010. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!