Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szül vagy szült vki mostanában...

Szül vagy szült vki mostanában a Kútvölgyiben? Milyenek a kórtermek? Hány napig kell bent lenni stb?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper a szülészete a Kútvölgyinek! 1 hónapja szültem ott a kislányomat!

Szuper orvos, szuper védőnő, szuper csecsemős nővérek :)

Van 3 nagyon szép szülőszoba, végig ott folyik a vajúdás, aztán szülés után ott vagy még az apukával + babával 2 órát.

Én utána 3 ágyas szobában voltam, az is teljesen rendben volt, tartozik hozzá zuhanyzó is.

A babának nem kellett vinni semmit, kapott minden napra ruhát is, pelenkát is, meg amire még szüksége van.

Szülés utáni nagy betétet is kaptunk, azt sem kell vinni.

Nagyon segítőkész mindenki, nekem csak pozitív élményeim vannak! És ami a legfontosabb, hogy nonstop veled lehet a baba!

Szia!


Az előbb is volt egy ilyesmi kérdés, arra ezt válaszoltam, bocs hogy csak bemásoltam.


Én vasárnap szültem, hüvelyi úton, és szerdán mehettünk haza, aznap volt varratszedés is. Mellettem egy lánynak nehezen tanulta a babája a szopást, ők csütörtökig maradtak emiatt.

Szia!

2009. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Aranyos vagy,nagyon szépen köszönöm! :) Még az érdekelne,h a látogatási időt betartják?Az én párom ugyanis csak este 7után tudna jönni!Köszönöm a válaszod!

2009. jan. 11. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!