Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete szültem, és szülés...

Egy hete szültem, és szülés közben szétvált középet a hasizmom. Jár már így valaki közületek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
szia én így jártam. Én 5 éve szültem. Azóta akkora a hasam, nincs mi tartsa. Mármint az izom.
2009. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andika82 ***** válasza:

Szia! Most nagyon megijesztettél. Nekem a 26. héten mondták, hogy nagyon gyengék a szöveteim és a hasizmom. Most a 30. hétben vagyok és ha erőlködök, vagy ülök fel középen hosszában egy pup alakul ki. Ez az?

Fájt mikor szétrepedt? És most fáj? Nem tudnak vele valamit csinálni? Műtétre gondoltam vagy ilyesmi. Nekem ezt a belen. mondták kivizsgáláskor. Szóljak a dokimnak?

Most beparáztam rendesen. Bocsánat, hogy belekérdeztem a kérdésedbe, de érdekel. Boldog babázást!

2009. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez történt, de szerintem nem a szülés, hanema terhesség alatt.Én azt hittem visszarendeződik majd magától...
2009. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem azt mondták, lehet, hogy terhesség alatt ment szét, de valószínűbb hogy a szülésnél. Állítólag esztétikai dolog, ha akarok még szülni, ne foglalkozzak vele, csak nem lesz szép a hasam a strandon. Ha már nem szülök, megplasztikáztathatom, összevarrják. Csak a tapasztalatokra vagyok kiváncsi, ki hogyan élt vele tovább? Milyen lett plasztika után? Én nem is vettem észre, doki mondta mikor azt nézte, hogy állt vissza a méhem eredeti méretére, és akkor vette észre. Beparáztam én is!
2009. jan. 9. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én eléggé rosszul élem meg.Szeretnék még babát, de nagyon fura, hogy néhány mozdulatnál kitüremkedik a hasamon egy elég széles sáv, mint valami bizarr púp.Előtte elég türhető hasizmom volt, sokat pilateseztem, most én vagyok az egyik a nyolcadik utasból.:)))
2009. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Ne haragudj, hogy belekérdezek, de ezt hogy lehet észrevenni? Milyen lesz a has? Most nézegetem az enyémet, és a zsírpárnákon kívűl nem látok rajta semmi különöset.
2009. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Ha megfeszítem a hasizmom fekve, akkor az ujjaimmal be tudok nyúlni középen. Szülés után közvetlenül rosszabb volt, akkor nekem is durván kitüremkedtek a belső szerveim ha felültem. Mára azért sokat javult, öt hónapja szültem. Sokat hasizmozok, az erős hasizmok bent tudják tartani a szerveket. Gondolom már nem lesz a régi, de van egy gyönyörű kisfiam, aki miatt ezt egyáltalán nem bánom.
2009. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, é ma írtam ki ezt a kérdést mert nem láttam h itt már volt egy ilyen. Én nagyon el vagyok keseredve, nekem császámetszésem volt ezért nem mertem eddig hasizmozni, de már lassan fél év eltelt és még mindig van egy üres függőleges sáv a hasamon...nekem a doki a 6hetes kontrollon még azt mondta hogy ez normális, terhesség alatt mindenkinek szétválik a hasizom középen majd visszarendeződik. De mégis mikor? Most akkor mégsem normális?:S
2009. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nyolcadik utasos vagyok.Állítólag kb. egy év.Más vélemény szerint plasztikaisebész.:S
2009. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!