Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkorát vágnak gátmetszésnél...

Mekkorát vágnak gátmetszésnél 1. szüléskor?

Figyelt kérdés
Láttam 1 videót, és ott hatalmas vágást ejtettek, azóta félek tőle :S Ha gátmasszást végzel, akkor van esély rá, hogy ne legyen túl nagy?
2010. nov. 5. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ne felj tole, nem marad meg a heg

amugy csinalj szorito-lazito gyakorlatokat, attol megerosodik az izmod es rugalmasabb lesz

2010. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy vágnak,max akkor ha szükséges.Ha mégis sor kerül rá,nem vágnak nagyot,ne aggódj,és a masszázs segit azt csinálhatod.
2010. nov. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkorát, amekkorát kell, hogy gyorsasn kicsusszanjon a baba.


Én nem néznék meg ilyen videót. :-) A saját metszésemet se láttam, merr begyógyult, mire hazaengedtek, a kórházba meg nem vittem tükröt.

2010. nov. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudom nem szép dolog más kérdésébe beleírni egy új kérdést:$ De hogy kell szorító-lazító gyakorlatot? Van valami videó? Honnan tudom hogy jól csinálom-e?
2010. nov. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Utolsónak: Kriston Andrea tanít inimtornát. Van videója és könyve is. Szerintem érdemes beszerezni, mert abból megtanulható. Ha csak magadtól kezded el, az sérülésekhez és károsodáshoz is vezethet, nem ajnlják az intimtrénerek!


A videó innen letölthető: [link]

2010. nov. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy vágást csinálnak.Nekem az első szülésem 5 öltésnyi volt, a második 3 öltésnyi!
2010. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy a vágás szerintem sem.

Nekem a szülésznő végzett gátmasszázst szüléskor (amit nem éreztem :D), végül vágtak. 4 öltéssel varrták össze. (ez sztem olyan1-2 cm közötti lehet, de én sem láttam rendesen.

Nagy babám lett, 4100 gr, 36 cm-es fejkörméret.


innen lehet rendelni intimtornás dvd-t: [link]

2010. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem számoltam az öltést, de zuhanynál megtapiztam, duzzadt volt, de nem volt nagy.

Tényleg alig vágtak, akkor vágnak hatalmasat, ha indokolt. Első szülésnél sem automatikusan vágnak, nyugi

2010. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sokáig kellemetlen utána ülni?
2010. nov. 7. 00:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

egyén függő.

15:12-es vagyok. Én olyan 2 hétig biztosan utáltam az étkezőszéken ülni. Mert kemény volt. De az ágyon már a 4. napon úgy ültem, mint előtte. Inkább maga a leülés és felállás volt kellemetlen. De ha annyira fájt volna, nem ülve szoptatok a kanapé, hanem fekve :)

Egyébként nekem az orvos mondta, hogy vegyek egy kisméretű úszógumit, laposra fújjam fel, és arra üljek. Viszont én vidéken lakok, így februárban nem tudtam ilyet beszerezni. De a következő babám születése előtt be fogok egyet szerezni. (habár valószínű, másodiknál nem kell majd vágni)

Nem kell félned, tényleg ne aggódj emiatt. Egy begipszelt boka vagy csukló sokkal rosszabb.

2010. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!