Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés aranyérrel?

Szülés aranyérrel?

Figyelt kérdés

Már csak napjaim vannak a kiírt dátumig, mármint a 40. hétig és ma előjött az aranyerem.

Volt valaki aki már aranyérrel ment szülni?

Mennyire elviselhetetlen? Vagy akkor már nem is lehet az aranyér fájdalmát érezni?

Hogy megy ilyenkor a gátvédelem?



tegnapelőtt 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden második terhesnek aranyere van. Nem befolyásol semmit.
tegnapelőtt 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első gyereknél szülés közben lett aranyerem.

Másodiknál már a terhesség végére is előjött, de pl a szülés után jobb volt, mint az elsővel. Ügyesebben nyomtam, vagy nem tudom :D Mindenesetre a szülésben az égvilágon semmit sem zavart.

tegnapelőtt 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már terhesség előtt is volt, abszolút semmit nem szenvedtem vele sem terhesen, sem szüléskor, nem is fájt (max. terhesség alatt vérzett néha, de olyan is volt korábban is, tehát semmi extra).

Ezen ne aggódj, tényleg nem számít SEMMIT! :)

tegnapelőtt 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szüléskor semmit nem ereztem belőle. Utána viszont... jobban fájt, mint a gátseb, mindkét alkalommal.
tegnap 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 akkor valószínűleg betrombotizált. Ilyenkor lehet rá lidokainos gélt használni + extra fájdalomcsillapítót.
tegnap 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!