Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire várható bő vérzés...

Mennyire várható bő vérzés vérhígító miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azokhoz lenne a kérdésem akik a terhesség alatt kapták a clexanet. :)

Jelenleg 35 hetes vagyok és a 18.héttől kell szúrnom magam.

Mivel ez vérhígító így a szülés után (hüvelyi) erősebb vérzés várható? Volt már egy szülésem de akkor nem kellett vérhígítót használnom.

Köszönöm ha válaszol valaki! :)



okt. 11. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mérvadó. Más mechanizmussal működik. A vérrög képződést gátolja, de olyan kis adagban, hogy attól nem fogsz látványosan vérezni.

Én végig szúrtam. Annyi, higy ha már beindul a szülés akkor nem kell az aznapit beadnod.

okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! 😁
okt. 11. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A két nagyobb gyeremekem simán szültem és nem kellett vérhigító, kb. 2 hétig véreztem. A kicsit sürgősségi császárral vették ki,utána szúrnom kellett magam 6 hétig, addig is véreztem és minsig a szuri után estw jobban. Letelt a 6 hét, pár napra rá elmúlt a vérzésem is.
tegnapelőtt 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!