Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váratlanul beindulhat a szülés?

Anonimusz00 kérdése:

Váratlanul beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés

39+4-nél tartunk,nagyon izgatott vagyok már.

Konkrétan tele vagyok energiával,sem egy jósló fájás,se egy pici görcs,sem lábdagádás semmit nem tapasztalok. A pici szépen mozog,Nst-en minden rendben szokott lenni.

Tudom,tudom,ha megérik rá úgyis jön.

De olyan sztorikra lennék kíváncsi ahol nagyon váratlanul beindultak a dolgok,minden előjel nélkül.

Szeretném ha magától indulna be ,bár tudom hogy az indítással sem lenne gond.

Ugyan a hasam ereszkedett,mert egy másfél hete egyáltalán nincs savam,de még mindig nem helyezkedett a baba oda ahová kellene,tudjátok ott lent.

Meséljetek.



ma 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En szinte kivirultam egyik naprol a masikra. Utolso 2 nap elmult a hatfajasom a labfajasom, nem kemenyedett a hasam. Mentunk kirandulni, kitakaritottam. Utolso nap egy nag osszejovetelen jottem mentem egesz nap , ettem mindent is mint aki meg sose evett.

Egesz terhessegem legjobb 2 napja volt.


Almomban sem gondoltam, hogy masodik nap ejjel arra kelek, hogy pukk elfolyt a viz.


3 ora mulva megszultem a babát.

Kereken 38 hetesen.

ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Szia.

39 hetesen még a kertben gyomláltam. 39 hét utolsó napján (hetfo) be kellett feküdnom a kórházba. (Nem volt semmi probléma csak az orvosommal így beszéltük meg, azt mondta ha 1 hétig semmi akkor indítják). Végül kedd éjszaka 11 körül éreztem H fáj a derekam de még elaludtam aztán fél 1 körül arra ébredtem hogy X időnként fáj a derekam, végül már a hasam is úgyhogy 40+1 reggel 9:40-re megszultem. Pedig semmi de semmi jele nem volt. Ugyhigy ne parazz. Én már biztos voltam benne H fix indítanak. Aztán végül a kórházi közeg kihozta belőlem :D

ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Be. En epp masnap fekudtem volna be inditasra, mar 40+5 napnal tartottam.

Vegul ejjel a semmibol elfolyt a magzatviz otthon es beindult a szules. Semmit nem ereztem, semmi jele nem volt.

ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első:

38+3-nál jártunk, mikor délben vizsgált a nőgyógyászom. Úgy köszöntünk el, hogy 2 hét múlva jövök.

Hazamentem, és az addig totál passzív babám intenzív mozgásokba kezdett, tekergett a hasamban, majd jöttek fájások is. Úgy este 6 körül mentünk be a kórházba. Fekve CTG-ztek. Ahogy felültem, abban a pillanatban elfolyt a magzatvizem.

Hajnalban született meg a lányom. Doki még mondta is, hogy nem gondolta, hogy ilyen hamar újra találkozunk.


Második:

Túlléptük a kiírtat. Hétfői napra volt tervezve az indítás.

Szombaton reggel pisilésnél véres nyák távozott, na akkor már tudtam, hogy megindult.

Napközben még vásároltunk, de akkor már 15 percenként jelentkeztek a fájások.

Délután 4 fele hívtam a kórházat. Kérdezte, 10 percnél nem több? Mondtam, hogy pont 10 percesek, mondták, menjünk. Vasárnap 0:45-kor megszültem, kerek 41 hétre.


A harmadikat 40+2-nél indították.


Most várom a negyediket, hát kíváncsi leszek....

ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!