Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vizsgálat mennyir...

Szülés utáni vizsgálat mennyire kellemetlen friss sebbel?

Figyelt kérdés

A kórházban, ahol szülni fogok az a szokás, hogy hazaengedés előtt megvizsgálnak. Nem mindenhol van így, de itt igen.

Az lenne a kérdésem, hogy friss - ugye 3-4 napos - gátsebbel, varratokkal, ez mennnyire kellemetlen érzés? Aki már átesett ilyenen: Nagyon fáj?


2010. nov. 2. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

A varratokat is akkor veszik ki gondolom.

megnyomkodják a pocakot hogy megnézzék mennyire zsugorodott vissza a méh.


nem kellemetlen mert finoman vizsgálnak.A varratszedés is kicsit csipő szúró feszitő érzés nem fáj.

2010. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan nődokim volt, hogy mindennap bejött ellenőrizni, na az fájt. De érdekes, mert nálunk -és szerintem máshol is- csak úgy engedtek haza, ha volt széklet. Ez saját érdek, pirulát is adott a nővér. Na akkor már tudtam, hogy tartanak a varratok, meg a doki is....
2010. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Callista ***** válasza:
Engem is megvizsgáltak, de csak épphogy, nem volt vészes...
2010. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Az az igazság, hogy én kettőt már szültem különböző kórházban, egyik alkalommal se vizsgáltak meg, csak varratszedés volt. A 6 hetes kontrollra pedig már gyógyult annyit, hogy nem fájt.

Most van egy gátsebem, mert műtöttek, és kontrollra kell mennem 2 héttel a műtét után, az orvos pedig azt mondta, hogy a kórházból is úgy engednek ki, hogy megvizsgálnak, majd óvatos lesz... Én azért parázok... De muszáj vizsgálni a méhszájat, ezzel tisztában vagyok 25 hetes terhesen.

Szóval akkor összeszorítom a fogaimat, és nem vészes, ugye?

2010. nov. 2. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem vizsgáltak...a doki nagyon óvatos volt, mégis fájt. Kibírható, pár perc csak az egész.
2010. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kell nekik akkor vizsgálni? Nálunk sehol sem vizsgálnak, mindössze egy hasi uh-ot csinálnak hogy rendben-e van a méh.
2010. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!