Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet abban igazság, amit a...

Lehet abban igazság, amit a védőnő mondott?

Figyelt kérdés
Sajnos 6 hónappal a császár után is maradt nem kicsi hasam. Bár nagyon nagy volt a hasam ,így nyilván a bőr is jól megnyúlt, de azon felül is látom, hogy nem csak amiatt nagy. Azt mondta a védőnő, hogy mivel nem tudtam szoptatni, és nem tudott normálisan osszehuzodni a méhem, ezért is nagy még eléggé a hasam. Tényleg így van?
júl. 3. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

21 hónapos a fiam, még mindig szopik, de még mindig nagy a hasam 🙃

Terhesség előtt is hasra hízós alkat voltam, de most azért feltűnőbb...

júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj 1-es! Én is hasra hizos vagyok sajna. De akkor ez az elmélet megdőlt amit a védőnő mondott.
júl. 3. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szétnyílt hasizom miatt, plusz kötényhas (nem olyan "jó" a kötőszöveted, nem tud visszamenni, ottmarad a bőr). Szétnyílt hasizomnál is tipikus, hogy megmarad a pocak, ami pl evés után még látványosabb is, hiszen a hasizom nem tart úgy.
júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A plusz kilóktól és a szétnyítlt hasizomtól vagy ilyen. A méhed már rég összehúzódott.

Ha meg akarsz szabadulni tőle, akkor b8zony diéta és torna kell

júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A diéta már megy, a tornára nehezen veszem rá magam, de igyekszem azt is elkezdeni. Amúgy nem olyan vészes a dolog mióta csinálom a diétát. Persze, van hasam , de azért klasszisokkal kisebb mint mikor még pluszban zabáltam is mellé.
júl. 3. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Pedig ha szétnyílt a hasizmod, azt spéci torna nélkül csak diétával nem oldod meg.
júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. A méhed már a 6 hetes kontrollra visszahúzódik. Hogy lehet ennyire hülye egy védőnő, az Ecserin vette a diplomáját?

Szét van nyílva a hasizmod, ahogy fentebb is írják. Előbb speciális tornával azt zárd össze, különben a sima torna árt neki.

júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, igaza van a többieknek, szakemberrel meg kellene nézetni első körben a hasizmod is!

(Az más kérdés, hogy nekem is szét volt nyílva, jártam vele kismamatornára, előtte-utána gondosan ellenőrizték, mert pont szakdogát is írt belőlünk az egyik gyógytornász... Szóval elvileg szépen sikerült összehúzni, de ez a hasméretemen nem látszik egyáltalán sajnos 🙃 De pl. a gerinc terhelése miatt fontos rendbetenni, nem feltétlenül a külcsín miatt.)

júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!