Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha másik városban szültetek,...

Ha másik városban szültetek, messzebb az otthonotoktól, milyen volt a hazaút? Mivel készültetek, kellett bármilyen extra?

Figyelt kérdés

Autóval 1,5-2 óra a távolság, szerencsére végig autópálya.


De császárom lesz, így mindenféle tanácsnak örülnék, amivel valamennyire kényelmes lehet a hazaút! :)


jún. 24. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Angliaban lakom, csaszar utan 18 oraval mar az autoban ultunk hazafele, 2 ora volt az ut.

Semmi gond nem volt. Angliahoz kepest kanikula volt, itt is tud am lenni :D

Ertelemszeruen legyen nalad viz, nekem meg jol jott a hatam moge egy parna, de en eleve hatfajos vagyok.

Semmi mast nem tudok, minden siman ment.

jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 15 perc kocsiút volt, de szerintem a kocsin múlik minden. Régi suzuki swiftünk volt, minden kanyart és bukkanót éreztem, a ki meg beszállás pokol volt. Ha gyalog megyek haza, szerintem kevésbé viselt volna meg. Ha van övterelőd, az jól fog jönni.
jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

SUV-val megyünk, pont azért, mert abból könnyebb ki-beszállni, mint az én autómból, ami sportüléses.

Van övterelő, de készültem még gerincpárnával és plusz párnákkal is, meg a kocsi ülése is olyan, hogy állítható teljesen, mindenféle módon.

jún. 24. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasszoriro legyen rajtad. Én is kocsival mentem haza, és mondták hogy vegyek egyet. Sokkal könnyebb volt ülni. Lassan vezetett a férjem, de majd osszesz@rtam magam úgy fájt,aztán megalltunk, felvettem a szorítót, és már sokkal könnyebb is volt.
jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Maximum segít beszállni mert az is nehèz volt számomra, nekem szintén kb 15 perc volt az út de folyt a könnyem borzasztóak a magyar utak. Remélem egy jobb autópályán kell haladnotok. De mindenképp keresnék már most utközbennre egy kulturált pihenőhelyet. Lehet a babád is éhes lesz.
jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szeged-Budapest útvonal, igazából gyakran járunk Pestre, szóval az utat ismerjük + én mosdóba menni idegen helyen sehol nem szoktam, fóbiám van tőlük.

Ha éhes lesz, megállunk, persze, de jó lenne egyben megjárni az utat.

jún. 24. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor vedd fel az út előtt a szorítót. Én is megbantam hogy nem előtte vettem fel, de kb 3p volt gyorsan beleghamozni magam. Tényleg sokkal könnyebb volt járni kelni, ülni, egyben tartotta a belső szerveimet😂

Budapest-Miskolc útvonal volt.

jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!