Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi úton szülő anyukák?

Hüvelyi úton szülő anyukák?

Figyelt kérdés
Vajudás 2 óra volt, maga a szülés 1perc kb, de a baba nagyon lila volt, előfordult mással is ilyen? Mondták rendben van, de én még ilyet nem láttam
máj. 24. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz vele! Nyugi!
máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 4 és fél kg volt mikor született,3.tolóra megvolt,a feje napokig tök lila volt.Ödémás lett szegénynek,ahogyan nyomódott ott neki a dolgoknak.10/10-es apgarja volt egyébként,és semmi baja.Már 4 éves.Neki a szeme is be volt vérezve,ami 2 hét alatt múlt el.
máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
9/10-és apgar mellett semmi teendő. De még 8/8nál sem kéne izgulni.
máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
máj. 24. 22:57
 15/17 anonim ***** válasza:

A kislányomnak duplán tekeredett a köldökzsinór a nyakára, 12 órát vajúdtam, plusz fél óra volt kb. a kitolás. Nagyon lila volt, felsírt, meg is dörzsölgették mielőtt a mellkasomra tették, egy-két óra múlva a bőre már szépen fehéredett. 9/10-es apgart kapott így is, 2 éves és kutya baja. :)

Megviseli őket a szülőcsatornán áthaladás, de alap esetben egy kis lilaság nem kéne, hogy maradandó gondot okozzon, pláne ha rögtön felsírt.

máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A fiam elakadt, lilán született, nem sírt fel, 7-es Apgarral született. Azt mondták, nem volt oxigénhiánya, és 5 percesnél már 10-es volt az érték.

Aggódtam, de megkérdeztem a gyerekorvost is. Plusz kikértem a teljes kórházi kartonját, biztos, ami biztos, ha később lenne valami gond.

Most 15 hónapos, nem látni gondot.

máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Vannak hasonló esetek, nem is kevés ahogy olvasom, jó egészéget kívánok nektek és a babáitoknak:)
máj. 25. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!