Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet valami baja a babának...

Lehet valami baja a babának ha nem fekszem be előbb kórházba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
40+ 3 napos kismama vagyok, most voltam ctg vizsgálaton, de nem nagyon mutatott méhtevékenységet, uh viszont azt mondták hogy az átlagosnál kevesebb a magzatvíz, valószínüleg a túlhordás miatt és bármikor jöhet a baba, és azt tanácsolták hogy feküdjek be a kórházba, de nem szeretnék hamarabb be vonulni!
2009. jan. 1. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Pedig ha azt mondták,akkor igenis feküdj be.Azt a pár napot kibírod valahogy
2009. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Biztos nem véletlenül mondták, hogy feküdj be! pár nap múlva úgy is beindítják ha túlhordtad!
2009. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Én sem mennék, ha nincs gond. Ha határozottan mondják, feküdj be, ha javasolják, te döntesz. Egy héten belül úgyis kint lesz a kicsi:-)
2009. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

én befeküdtem időbe még is baj lett..... sajnos

nem ijeszgetni akarlak de menj ha mondják ezen ne múljon!

2009. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Én megkérdezném, hogy milyen baj lett? Nem lehetett volna elkerülni a bajt, ha már befektettek?
2009. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én nem értem, de miért javasolták, hogy feküdj be? (csak érdekességképp: úgy alakult, hogy külföldön szülök, 41.hétben vagyok, és itt nincs se ctg, azt se tudom mennyi a magzatvíz. A magzatmozgást, kontrakciókat és magzatvíz-elfolyást figyelem. Engem meg haza is küldenének ha rendszeres kontrakciók nélkül bemennék a kórházba. A +10. napra van megbeszélve a beindítás...) Persze ha bármi van, hívnom kell a kórházat, de azért nem semmi különbségek vannak.
2009. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

kérdeztétek hogy mi baj lett "csupán egy rutinvizsgálatnál közölték: a baba szíve megállt" és nem a köldökzsinór miatt.

34.hetet töltöttem be ikreimmel és már 4. napja benn voltam a kórházban. Sajnos a kettő közül csak egy született meg, bár mind kettő egészséges volt!

Tudom ez otthon is megtörténhetett volna de úgygondoltam a kórházban mégiscsak biztonságban tudhatom magunkat. Hát nem így történt...

5 hónapos kisfiú anyukája.

2009. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!