Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van tényleg alternatív szülés?...

Van tényleg alternatív szülés? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azért krédezem, mert azt látom, hogy egyre több kórházban megvannak a feltételek, aztán bemész szülni és rögtön kitalálják, hogy miért is kéne felfeküdni az ágyra.. CTG, stb. indokokkal.

Volt olyan aki elejétől a végéig pl. kédban lehetett? Vagy hagyták ülve szülni?


2010. okt. 12. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A Szent Imrében úgy szülsz ahogy akarsz. Akár négykézláb is szülhetsz. Én pl. végig a kádban voltam.
2010. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen a Szent Imrében pl maximálisan figyelembe veszik a kérésedet egészen addig amíg te vagy a babád nincs veszélyeztetve.

Ez a rögtön kitalálják dolog szerintem egyébként nem egészen úgy van ahogy te azt elképzeled. Tudod jobb félni mint megijedni és egy lelkiismeretes orvos az első olyan jelre ami bármelyik félt veszélyezteti, nyilván elutasítja ezt a kérelmet és módosít. Tudod az ember lánya azért megy kórházba szülni, hogy biztonságban legyen és ne legyen baja se neki se a babának.

2010. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vácon igaz nincs kád, és mondták, hogy rajta van az emberen a CTG, de lehet labdát, bordásfalat használni, nem kell végig feküdni, zuhanyozni is lehet ha valakinek jólesik.Ezt mondták, de valószínű jövő héten most már kiderül gyakorlatban hogy működik:)

38+4 hetes pocis:)

2010. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!