Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az hogy lehet, hogy a császáro...

Az hogy lehet, hogy a császárosoknak is tágabb lett a hüvelye?

Figyelt kérdés
Legalábbis néhányan ezt írták itt. Én hüvelyi úton szültem és sajnos tágabb lettem. Ja, és csak érdekel a kérdés.
2010. okt. 7. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem császároztak,de nem lett tágabb a hüvelyem.
2010. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én simán szültem és nekem sem lett. visszarendeződött a helyére és olyan, mint hajdanán a férjem szerint :)))
2010. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Császárral nem lesz se tágabb se érzéstelenebb,mert ott nem vágják el a szöveteket ilyen esetben:-)

2010. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na hát, ez az! Ezért nem értem ezt én sem.
2010. okt. 7. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is olvastam ilyet az egyik válaszban és nem értettem mitől...

De nem akartam visszakérdezni.

Én simán szültem és nem lettem tágabb a férjem szerint sem.

2010. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
programozott császárral szültem és teljesen zárt külső és belső méhszájjal mentem szülni.Az előkészítésnél azért adnak oxitocint,hogy egy kicsit beinditsák a fájást tágulást és élettanilag is jobb a babának,mamának.De nekem nem hatott,ezért már műtét alatt manuálisan tágítottak a tisztulás gyermekágy miatt van rá szükség.Ez nyilván nem akkora mértékü mint egy hüvelyi szülésnél,de van tágulás.Ez pár hét alatt regenerálódik.Arról az esetről nem is szólva mikor már tágult valaki és csak valami probléma miatt sürgősen műtik,szóval van ilyen.második császárra készülő 34h.kismama
2010. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is olvastam már ilyenről, de a személyes tapasztalatom más. Császáros voltam és nem lett tágabb.
2010. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem,tágabb nem lettem,de valahogy átrendeződtek odabenn a dolgok,mert előtte sokszor előfordult,hogy fájt a szex,de azóta egyszer sem. Pedig nem indult be a szülés,programozott császár volt.
2010. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!