Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Istvánba szült anyukák!...

Szent Istvánba szült anyukák! Tegnap voltam CTG-n, és ott közöttünk a "CTG terembe" baraktak egy vajudó anyukát! Már 2 perces fájásai voltak. Ez normális? Más is vajudot ott nem a rendes szobákba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én így voltam, nagyon sokan szültek akkor (front volt) és reggel fél 8-tól fél 2-ig nem tudtak szülőszobát adni. Fél 2-kor lett csak szabad szoba :-( elég vacak volt ott várakozni és sétálgatni a folyosón...
2010. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha addig beindult volna a szülés akkor mi van???
2010. okt. 6. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott szültem. Kiküldenek egy anyukát, aki nincs ilyen előrehaladott állapotban. Bízzál bennük, tudják mit csinálnak, nekem nagyon jó tapasztalataim voltak. Örülök, hogy ott szültem.
2010. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Ha beindult volna jobban, akkor kiküldtek volna valakit akinek nem annyira előrehaladott. De az a nap elég extrém volt, egymás után jöttek a babák, összesen 18 1 nap alatt :-) Nekem a várakozás és más dolgok miatt nem volt ez annyira pozitív élmény, de ha nem lett volna ilyen zűrös az a nap akkor biztos jobb lett volna...

2010. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó persze értem én hogy értik a dolgukat, de innentől meg "nem igaz" amit "igérnek...illetve nyújtani tudnak. Bordásfal, labda, kád stb...!

Nahh mindegy majd meglátjuk!

Minden jót nektek

2010. okt. 6. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsánat, nem kötözködni akarok de gondolj bele:

ha meg elküldenének majd annak idején, hogy bocs, nem tudsz bejönni mert különben a benn lévőknek nem tudjuk biztosÍtani a bordásfalat,akkor meg az nem tetszene...

egy (köz)kórház szülészetének feladata, hogy ellássa a kismamákat. Ha összeszaladnak akkor úgy, nem épp ideális, prospektusbeli feltételekkel.

Szóval szerintem ne ezen idegesÍtsd magad:)

2010. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó persze én ezt is értem...és jogos is! Csak nem tudom...amugy is szar, meg kiszolgáltatott helyzet az egész... de még ha ez is rájönne...Hát nem tudom! Fura...
2010. okt. 6. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ahol én szültem 2x (Bp-i Margit kórház), ott a szülőszobán(mindegyik egyágyas) volt külön ctg.

Ezenkívül a szülőszoba felvételi szobában is van 2 és lent a terhesgondozáson is 4.

2010. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!