Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Keresem azokat a 2 v. több...

Keresem azokat a 2 v. több gyermekes anyukákat, akiknek az első szülésnél eltört a farokcsonjuk?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy a második vagy többedik szülésnél ez megismétlődött-e,vagy befolyásolta-e a szülést,fájt-e,vagy csak feszített a csont?

Vagy ez attól függ vajon,hogy hogyan forrt össze?


2010. okt. 5. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most debemberbe szültem a 4.gyermekemet.

Hogy eltört-e nem tudom,de júliusba vettem észre nyaralás alatt,hogy egy nagy csont kiáll a fenekemnél belül.

Elmentem kb 3 hete a sebészetre megvizsgáltak s elküldtek röntgenre.Nem mutatott elváltozást.De az írta rá a papírra,hogy panasz esetén Ortopédia.

Majd,ha vissza megyek a nőgyógyászhoz,majd megemlítem.

Baromi nagy csont kiáll.

Neked mi a problémád?

2010. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi!Decembert szerettem volna írni,de még úgy látszik korán van!
2010. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem tavaly májusban,szülés közben eltörött a farokcsontom.

Iszonyatos fájdalmam volt szülés után,nem tudtam ülni,de feküdni is alig,és mozogni kész rémálom volt.

Kb 3 hónapig fájt,persze fokozatos javulással,de többet szenvedtem mint egy császáros anyuka.

Na ezt nem szeretném még egyszer. Ezért kérdezem.

2010. okt. 5. 09:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megírni,hogy nekem nem áll ki a csont,látszólag semmi baja.
2010. okt. 5. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia nekem nem a szülés közben tört el hanem még előtte pár évvel, az első szülésnél nem okozott nagyobb problémát, inkább csak terhesség alatt fájt jobban, most várom a második babámat 31 hetes vagyok, de kb 1 hónapja alig bírok miatta mozogni, még az ágyban se tudok megfordulni.

Voltam ortopédián de mivel nem tudnak megröntgenezni, ezért nem tudnak segíteni. De úgy néz ki most jobban tágul mint az elsőnél, és lehet császár lesz, még nem döntött a doki. És valóban sok függ azon hogy forrt össze, nekem kiáll a csont és a védőnőm azt mondta jobban járnék császárral. Hát remélem nem lesz vele semmi. Nem írtad hogy most babát vársz?

2010. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most kezdjük a 2. babaprojektet,és emiatt jutott ez most eszembe.
2010. okt. 5. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem, hát akkor sok sikert hozzá! Mielőtt besikerül a baba nézesd meg a farkcsontodat hogy milyen most és javasolnak e valamit!
2010. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, hogy nekem nem a szülés közben tört el a farkcsontom, de 3 hónapja szültem, és semmi gondot nem okozott. Ráadásul nekem 90 fokban elfordult és úgy forrt össze, mégsem volt semmi baj. És szülés után sem volt semmi különös, nem fáj jobban, mint amennyire előtte fájt.
2010. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!