Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » MIkor leszállt a baba ahhz...

MIkor leszállt a baba ahhz képest ki, mikorra szült? Hány hétre?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap 4órán keresztül nagyon-nagyon fájt a farokcsontomnál,derekam lent.Feszített,mintha nyomnák szét:-(Néha a hasam aljánál is és olyan fura volt a poci is,baba alig mozgott!Szerintem lejebb ment..36hetet töltöm vasárnap.2hete cg:1000 volt!
2010. szept. 29. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment lejjebb a hasam egyikkel sem, csak már a tolófájásokkal. :)
2010. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment lejjebb, még burokrepesztés után sem.
2010. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

pénteken szállt le a hasam és hétfőn született

sokat lépcsőztem azon a héten

2010. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1-jén mondta dokim, hogy nagyon le van szállva, a feje beékelődött a szülőcsatornába, és 5-én reggel született meg.
2010. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok, ja, és a 39. héten történt mindez.
2010. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elsővel a szülésem napján, amikor NST-n voltam, mondták, hogy ez még "nagyon fent van" :o)

Másodikkal kb. 1 héttel előtte éreztem, hogy lejjebb süllyedt.

De ez alkati kérdés is, én nagyon kicsi vagyok, nem nagyon volt hova süllyedni, mert a mellem alatt közvetlenül indult a hasam, és onnantól egy "egybefüggő has" voltam mindkétszer.

Másodiknál sem látszott, csak én éreztem (onnantól sajnos ha picit előre dőltem -és nem voltam éppen 20 perce WC-n - akkor kicsorgott a pisim, annyira nyomta már a hólyagomat a baba...


Szép szülést Neked!

2010. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a válaszokat,1.5hete vizsgált a doki akkor azt mondta hogy még nincs lent és lehet hogy nem is fog tudni lemenni mert nagy.Császis leszek azt tudom!Előző baba se ment le nekem láthatóan csak beékelődött a feje aztán 39.héten elfolyt a magzatvíz:-)

Még 1-2hetet remélem bent marad:-D

2010. szept. 29. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!4

Nekem sem szált le a hasam,de a 41.dik héten 4 óra alatt megszültem.

2010. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem már a 36. héten azt mondték, leszállt. És nekem úgy indították meg a szülést a 40. héten. (már előtte egy héttel is 4 cm-re nyitva volt a méhszájam) Nem tudom, magától mikor akart volna kibújni :)

Tehát simán bent maradhat még 1-2 hetet.

2010. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!