Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárom volt 8 napja, lehet...

Császárom volt 8 napja, lehet így valami bajom? Sajnos egyszerűen ilyen vagyok. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A kórházban is nagyon "aktív" voltam,vagyis nem hagytam el magam.Itthon is csak este fekszem le egész nap járkálok,a baba tölti ki minden percemet szinte.De én ezt cseppet sem bánom.Teszem,rakom,fogom stb.Sajnos tápszeres,mert abszolút nincs tejem.Viszont jó alvó,segítségem van,de mégsem várom el,hogy mindet ő csináljon.És valahogy nem is tudok szundizni sem,mert inkább gyönyörködöm a csöppségben.A vágásom fájdogál,de nem vészes.Már le sem ragasztom pár napja.Vérzésem hol több hol kevés.
2010. szept. 29. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Állitólag később megbosszulja magát a nem pihenés ... a gyermekágy nem játék próbálj meg pihenni ha eddig nem tetted. ill ha megteheted.
2010. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia.Mármint ezt hogy érted,hogy "megbosszulja"?
2010. szept. 29. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy voltam, mint te. Én sem pihentem igazán, persze túl sem hajtottam magam. Néha aludtam a picivel napközben, de úgy igazán nem pihentem (egész nap).

Most 22 hónapos a kisfiam és soha nem volt semmi bajom.

Szóval ahogy érzed :-)

2010. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a hangsúly azon van hogy megterhelőt,cipekedőst,őszi-nagytakarítóst ne csinálj!Én sem tudok/tudtam napközben aludni és nem is akartam,de a gyermekágy tényleg nem véletlenül 6 hét.Az jó hogy nem hagyod el magad,de a belső szerveidnek is regenerálódni kell!Azért 3-4 hétig igenis tessék nem teljes üzemmódban működni,és meg meg állni! :)Nagyon szép babázós éveket kívánok! császáros anyuka és 33h.kismama
2010. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a hazajövetel után egyből összeraktam a baba kiságyát, kiporszívóztam a szobát, mert nem volt rá idő a szülés előtt, ugyanis sürgősségi császár lett abból, hogy időpontra kellett nst-re mennem. A párom külföldről jött be a kórházba, hogy hazahozhasson minket a kórházból. Másnap már ment is vissza. Szóval nem volt időm pihenni semmit, mert van még egy nagyobb kicsim, aki akkor volt 3 éves. Másnap hogy hazamentünk már főztem, takarítottam. Szerencsére jól voltam teljesen. Anno a hüvelyi szülés utáni gátmetszés nekem sokkal borzalmasabb volt.

Azért pihengess, mert arra van a gyermekágyas időszak.

2010. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

En is olyan vagyok mint te. Most hogy terhes vagyok nem hagyom el magam, mindent ugyan ugy megcsinálok, dolgozni is járok. Nem értem egyes kismamákat, hogy ha terhesek, már semmit sem szabad csinálni, csak fekudni. Jo, megértem a veszélyeztetett kismamákat. Szerintem régen is így ment, hogy szulés után anyáink sem fekudtek reggeltol estig. Szerintem semmi gond sem lesz.


26 hkm

2010. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én is császáros voltam. 1 hétig kórházban, utána 1 hétig anyukámnál voltunk, mert még készült a ház. Anyunál sok dolgom nem volt, de segítettem főzni, 1-2 alkalommal lefeküdtem, de nem sokat. 3. héten hazajöttünk, a lakás ugyan ki volt takarítva nagyjából, de mindent újratakarítottam és módjával behordtam a télire bevágott fát a fáskamrába. Férjem egész nap dolgozott. Azóta is pörgök. Most 8 hónapos a kicsi, már tervezzük a kistesót.
2010. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok ilyen.Én is veszélyeztetett terhes voltam,akkor kíkíméltem magam elég rendesen.Most meg pörgök mint a búgócsiga.És tényleg inkább gyönyörködöm a babában mint,hogy szunyáljak.Anya nekem is segít,de már nem "egész nap" van velünk,csak este fürdetésre és akkor itt is alszik.
2010. szept. 29. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!