Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van más kismami is aki néha...

Van más kismami is aki néha nem tud nemet mondani 1 kis töményre?

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok és vállalkozóként kis garázskocsmánk van.

6 éve működtetjük és már hozzászoktam, hogy néha nem viszem túlzásba de megiszok ezt-azt.

Ami persze még az egészséges határon belül van.

Most olyan nehéz megállni és néha így is engedek a csábításnak. Más is van így rajtam kívül?


2010. szept. 27. 17:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

bruhahahaha!!!! Szerintem ne csak kicsit igyál, igyál SOKAT és MINDEN NAP!

Ennyire nem lehetsz sötét, hogy azt hiszed, hogy a töményből 1-2 feles nem árt meg mert az EGÉSZSÉGES(??????) határon belül van:DDD


minden nap olvasok kb. 30, iszonyat buta embertől származó kérdést itt, de ez viszi a pálmát egyelőre!!

2010. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy felelőtlenség amit csinálsz!!
2010. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a húgom esküvőjén tanú voltam 16 hetes terhesen. Külön nekem kértünk traubit a pezsgő helyett, amivel a végén koccintani tudtam. Tudom, hogy én vagyok a másik véglet, de én még belenyalni se akartam terhesen az alkoholba. Ez van. A babámnál fontosabb nincs az életemben onnantól kezdve, hogy megfogant... Szerintem ne akadj ki a válaszokon, kicsit át kellene értékelned az életedet és az életviteledet. Kívánom a babádnak, hogy egészséges legyen!!!
2010. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

töményet nem, de egy kis vörösbort néha megiszogattam. Mivel a dokim ajánlotta is, mert alacsony vérnyomású voltam, nem csináltam dolgot belőle. A töményet nem szeretem. Remélem, még írnak páran, akik elnyalnak néha valamit.

Ja, és a babámnak az égvilágon semmi baja sincs. De a pálinka azért messze áll tőlem.

UI: én is utálom a kioktatós prűd anyukákat. 1-2 nyalástól semmi baja nem lesz a babának. Az alkoholista az más dolog. És hogy is szokták mondani? Ja, a terhesség csak állapot, nem betegség.

2010. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
azert a tomeny, meg a vorosbor messze all egymastol...
2010. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
..akár a prűdség az alkoholizmustól..
2010. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Napi rendszerességgel 1-2 feles igenis árt! Kèrdezd meg a dokid hs nekünk nem hiszel! De gondolom nem mérés, te is tudod hogy árt, csak alkohol függő vagy, és nem mérés magadnak bevallani, azért kérdezed itt, hátha valaki melléd àll, és eggyet èrt veled hogy igyál csak igyál, nem kesz semmi gondd, de igen is lesz, azt a pici babát sajnálom csak aki vennéd növekszik!

Mi lesz ha megszületik, megszokàsból akkor otthon fogsz inni?!

Ja, és készülj arra, ha megszületik éjjel nappal sírni fog az alkohol elvonàsi tünetektől! Hogy lehetsz ennyire önző?!

2010. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, ha most olyan nehéz megállni a töményezést, gondolom szoptatás alatt sem fog menni.

Szerencsétlen kisbabát előre sajnálom....

2010. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Neeem! Remélem, nagyon kevesen ennyire felelőtlenek!
2010. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pontosan tudod, hogy káros a tömény a babára, csak megnyugtatásképpen van szükséged arra, hogy legyen más, aki ugyanígy lelök 1-2 felest néha terhesen.

Én is ittam néha 1-1 korty bort, de ennyi. A dokim azt mondta, hogy minden nap megihatok akár 1 decit is, de azt soknak tartottam, néha fordult elő, és egy-két korty volt. De tömény?


Egyébként egy tévhitet szeretnék eloszlatni. Nem csak az az alkoholista, aki reggel 6-kor megissza az első deci pálinkáját, vagy az aluljárókban lakik, az is alkoholista, aki napi rendszerességgel iszik alkoholt.

Ezen elgondolkodnék a helyedben.

2010. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!