Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A MÁV kórházban milyen a...

Poci-maci kérdése:

A MÁV kórházban milyen a szülészet?

Figyelt kérdés

Lehet vinni mellszívót meg ilyesmiket?

Bejöhetnek a kórterembe a látogatók?

Vagy csak társalgó van?

Mennyi időt töltöttetek bent átlagosan császár után?

Bocsi a sok kérdésért!!


2010. szept. 20. 16:04
 1/10 anonim válasza:
melyik kórház?
2010. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia.Igen lehet bevinni mellszívót.meg szinte bármit.mindegyik kórteremhez van külön fürdö minden ágyhoz konnektor én oda dugtam a mellszívót csak azert írom.kórterembe CSAK szigoruan apuka mehet be mert ott végig bent lehetnek veled a babák más nem mehet be csak ők és meg van az idő is h mikor de azt nem nézzik szigoruan.más létógatot a folyósón tudsz fogadni ott vannak székek.közvetlenül a kórteremből nyilik ha kint is van a babád látod mert nagy üvegablakok vannak.h mennyi időt vagy bent császár után azt nem tudom simán szültem.ha van még kérdésed írj nyugodtan azert remélem segítettem...7 hós Tündérke anyuja.
2010. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

már ez is nagy segítség volt köszike!!!

NEkem az elsőnél nagyon nehezen indult be a tej és most hátha mellszívóval rá tudok segíteni! Na meg a kisfiam is cseszett szopizni így fejnem kellet és a csecsemősök etették meg!

Akkor az jó ha lehet vinni be mert arra gondoltam hogy vinnék be Aventes cumis üveget és ha netán ezza babám is szopi nehézségekkel küzdene akkor abbol meg tudom etetni!

2010. szept. 20. 16:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja azt akartam még kérdezni hogy volt dokid vagy ügyeletben szültél?
2010. szept. 20. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ott szültem,de már az elöttem lévö hozzászóló mindent leirt neked.

Bár én is simán szültem,de a társaim akikkel együtt voltam szülés után,mármint egy szobában,ök császárosak voltak,és 3napot vagyis 72órát kellett bent lenniük és már mehettek is haza a babákkal.Szóval ugyanannyit vannak bent a császárosok is,mint a simán szültek.

Ja,és én nem ügyeletesnél szültem,fogadott dokim volt,Dr.Szabó György Róbert,aki végig mellettem volt,és mindenben segitett minekt.

Te kinél szülsz?És mikorra vagy kiirva?

Ja,és még vmi,nekem ami gyorsan beinditotta a tejcit az a Milupa Milusan instant szoptatós tea volt,és nagyon sok tejcim lett töle.

Boldog babavárást neked!:)

2010. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jaj kedves utolsó neked is nagyon köszönöm a hozzászólást nekem ez is nagyon hasznos volt!

Aham na ezt a nevet fel is írtam a tejszaporítók közé :)

Ezt még nem halottam a laktoherbről meg homeós bogyórol mega cikória kávéról igen!

Aham értem az jó ha nem kell sokáig bent lenni a korházban!

Én ügyiben fogok szűlni nincs fogadottam mivel nekem 1 szülére nincs 150E ftom meg még a vizsgálatokra ugyan ennyi :S

2010. szept. 20. 16:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 1 kicsit messze vok még attól hogy szűlni menjek január 9 re vok kiirva!!
2010. szept. 20. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az előttem írok mindent leírtak. Én július elején szültem természetesen, de a két lány, akikkel egy szobába voltam, ők császárosak voltak. Ha minden rendben van, akkor 5 nap után mehetnek haza. A császárosok külön szobában vannak, mert rájuk sűrűbben odafigyelnek. Írj, ha van még kérdésed. Könnyű terhességet és szülést kívánok.
2010. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia 16:15-ös vagyok.Fogadott dokinál szültem.nekem ami nagyon megtetszett ebben a kórházban h non-stop anesztes van bármikor lehet kérni az Edát...jó babavárást neked...
2010. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2010. szept. 22. 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!