Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Csütörtöki Attila szülész-...

Dr. Csütörtöki Attila szülész-nőgyógyász, Jáhn Ferenc kórház? Ki ismeri? Tapasztalatok? Mennyit kér el a vizsgálatokért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Én vagyok, akinek sérülést okozott. Nem én választottam és perkáltam neki, hanem ügyeletben fogtam ki. Annak ellenére, hogy a szülésemmel minden oké volt, két fogadott szülésznővel szültem, de mikor jött a kitolás, leesett a biciklilánc és egy fájást végikáromkodtam. Ekkor berontott, lehordott, hogy mit képzelek magamról, hogy "így akart maga otthon szülni!!!???" Mégis mit képzelek magamról, fogjam már fel, hogy ezt a gyereket meg kell szülnöm... (elmondanám, hogy az utána következő háborítatlan otthonszülésemnél is káromkodtam az átmeneti szakban egy ideig, aztán jöttek a tolók és egyedül megszültem a 4 kilós fiamat, annak ellenére, hogy senki nem alázott meg és turkált bennem feleslegesen) Miután lealázott (még több minden mást is mondott), megvizsgált, ami értelmetlen volt, az történt, amit előbb írtam, majd eltűnt méhszájnál 9 egységről 250 !!!! -re tekerte az oxitocint, mert nem működtem együtt vele, hogy tolófájás nélkül nyomjak. Nem azért, mert idióta vagyok, hanem mert tudtam, hogy mennyire káros az inger nélküli nyomatás a babának és a mamának is. A vizsgálat után minden fájásszünetben azt hajtogattam, hogy menjen ki innen, legyen szíves menjen ki, menjen innnen most azonnal. Tudtam, hogy amíg bent van, addig nem tudom meszülni a babát. A gyerek végül kirobbant belőlem, mert kiment, de az oxit felnyomta, pedig mindketten jól voltunk, ráértünk volna megvárni. Emiatt szakadtam, annyira túlterhelt a gyógyszer, hogy csak remegtem, a lányom nem tudott szopni, mert ő is teljesen KO lett. Ez két éve volt, még mindig nem dolgoztam fel teljesen, bár a következő szülésem gyógyító volt. Az már egy másik történet, hogy mindezek után a csecsemősök és a PICesek még majdnem megölték a babám...
2015. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Jelenlegi tarifa a rendelőben és a kórházban is 12 ezer ft.
2016. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
120000ft. Ès nem szègyenli a kórházban sem elkèrni.A fent említett egyèn,de nem orvos egy lelketlen. 21 hèten jártam mikor elmentünk egy 4d ultrahangra, hogy fiu vagy lány babánk lesz. Ott èszrevettèk,hogy fejlődèsi rendellenessège van a babánknak,amit neki èszre kellett volna vennie a genetikai 12 illetve 18 heti ultrahangon. Nem sikerült. De semmi gond mindenki tèved ès nem ő tehet arról ami a babánknak volt. De, az ami utána törtènt ezek után nem neveznèm egy lelkiismeretes orvosnak. A 21 hèt 6 napján meg kellett nála szülnöm. Nem volt bunkó de hamár nem vette èszre akkor az a minimum,hogy kedves ès ha nem is kèr elnèzèst, mert akkor beismernè,hogy tèvedett,de legalább egy sajnálom kieshetett volna belőle. Nem akartam pereskedni,de annyit szeretnèk csak,hogy másnál ne nèzzen el dolgokat. Nekem " szerencsèm" volt,hogy èszrevettèk ès nem így hoztam a világra. Szerintem szívtelen.
2016. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jelenlegi tarifa 13000, kórházban nem kér semmit.

Szerencsére eddig pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.

2017. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
13, és amikor reggel fél hétre berendel a Jahn Ferenc Kórházba, akkor is elkéri. Ez még hagyján, de beleköszöntünk az arcába reggel, majd eltűnt. Egy órát vártunk, felhívtuk, hogy hol van, hát itt ülünk. Válasz: akinek van egy kis esze, az tudja, hogy fel kell hívni. Hát az arcába köszöntünk! Fel se ismeri a fizetős betegeit. Büdös paraszt! El is megyünk tőle félidőben.
2017. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!