Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért van az hogy ahelyett...

Miért van az hogy ahelyett hogy gyógyulna, csak egyre jobban fáj a gátsebem?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja szültem, gátmetszés is volt, illetve varrni kellett a méhszájamat, és több helyen a hüvelyemet is. Az első hét katasztrófa volt, fekve is fájt minden, ülni állni menni pedig végképp nem bírtam. Utána 2 hétig fokozatosan javult, már csak a hosszabb ideig való állás viselt meg kicsit, az is inkább csak estefelé, amikor már elfáradtam. Az elmúlt egy hétben viszont romlott az állapotom, az állás rosszabb, ülni megint csak korlátozottan kényelmes, egyedül a fekvéssel nincs gond. De megint mindenem sajog, nem bírok csinálni semmit, és napról napra rosszabb...
2022. márc. 17. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak a gátsebed fáj? Lehet ott belül is fáj,annak meg regenerálódni kell.
2022. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
ORVOS vagy a KÓRHÁZ szülészetén jelentkezz, ne itt siránkozz én innen semmit sem tudok kezdeni az alfeleddel. Jobbulást!
2022. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, belül is, sőt a csiklóm is, meg ott lent minden, pedig eleinte azokat nem is éreztem egyáltalán.
2022. márc. 17. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a 2.szülésem után totál szétment alul minden,a méhem süllyedt volt,a pukikat abszolút nem tudtam tartani, guggolva vagy wc-n ülve húzó jellegű fájdalmaim voltak. Nekem a dokim azt mondta türelem,ez most még normalis,probaljak pihenni es intim torna. És tényleg a 6 hetes kontrolig szinte egyik percről a másikra jött helyre minden. A gátam volt még érzékeny egy pár hónapig de az már semmiség volt.
2022. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első szülés után fájt ennyire, 2 bentmaradt varrat miatt be volt gyulladva. Egy hónap után kivették, hogy bocsi mégse szívódott fel, másnapra elmúlt a fájdalom. Második szülésnél szinte nem is fájt, a varratokat mindet kiszedettem.

Ezek alapján szerintem menj vissza az orvoshoz és vegyenek ki mindent és alaposan ellenőrizzen. Hiéba mondja hogy normális ha fáj, nem az.

2022. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kontroll vizsgálaton minden ok, akkor nem kell aggódni, viszont sajnos évek múlva is fog fájni. Nekem is van, amikor tök random beleszúr a gàthegnél a fájdalom mai napig. :(
2022. máj. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!