Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki van még kiírva jövő hétre? :)

Ki van még kiírva jövő hétre? :)

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat?

Van valami előjele a szülésnek?

Nekem még nem távozott a nyakdugo. Josloim vannak, de azok sem rendszeresek. :(


2022. márc. 17. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem még majdnem két hét van vissza. Jóslók és haskeményedés már van elég sűrűn. Meg talán erősebben, mint eddig volt. Remélem ez már a közelgő szülész jelzi...
2022. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

25.-ére vagyok kiírva.

Szerda óta egyre intenzívebb jóslóim vannak. Viszon tegnap, ma már gyengébb ismét. A doki kedden nézett meg teljesen zárt vagyok. Egy hete bővebb folyásom van. A baba pedig kicsit belustult.

2022. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ma és tegnap szinte josloim sem voltak. Ez érdekes... Én a 32. héttől 1 ujjnyira nyitva vagyok, de lehet hiába josloztam eddig semmit sem tágultam. Viszont mostmár egyre fáradtabb vagyok. Mostmár tényleg minden nehéz.
2022. márc. 20. 20:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és még a nyakdugom sem ment el...
2022. márc. 20. 20:14
 5/9 anonim válasza:

Még nekem sem. Bár nekem már 4. Baba lesz. Én csak az elsőnél tapasztaltam. Akkor el is folyt nem sokkal később a magzatvizem. A 2., 3. Babám fájásokkal indult. És mind a kettőt túl hordtam. Nagyon nehezen tágulok sajnos. Uh kicsit megkésve de holnap elkezdek szedni 2 homeopátiás bogyót ami segíti a tágulást. Ártani nem árthat. Bízom benne, hogy segít majd. Reggel megyek nst-re. Kíváncsian várom meg néz e a doki uh, vagy bármi. Pénteken töltöm be a 40. Hetet. Ma megint beindultak a jóslók kb 3 órán keresztül volt. 10-8-5 percenként össze vissza. Beindult a remény, de hamar el is múlt...

Te hogy vagy?

Kitartást : kettes 🙃

2022. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Milyen bogyó segíti a tágulást? :)

Mar kb 2-3 napja nincs jóslóm sem, viszont nagyon mocorog a kisfiam. Szerintem egyre kevesebb szegénykémnek a helye.

Én szombaton töltöm a 40 hetet, pénteken megyek NST-re kíváncsi leszek vajon néznek e most mehszajat.

2022. márc. 22. 19:05
 7/9 anonim válasza:

CAULOPHYLLUM, CIMICIFUGA RACEMOSA

Olvass utána. Nagyon remélem segít majd. Nem szeretnék hosszan vajúdni, jutott már belőle bőven 😅

Ma voltam nst-n. De semmi mást nem vizsgált meg a doki. Se uh, se méhszájat semmit. Csütörtökön megyek legközelebb.

2022. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, azt se nézte uhon, hogy nem e kakilt bele a pici a vízbe?

Én holnap megyek NST-re kíváncsi leszek mit mond a doki.

Egész héten a kertben dolgozok, borzasztóan elfaradok estére, de még a nyakdugom még mindig nem ment el, akkor ezek ellenére sem tagulok semmit? 🤷

2022. márc. 24. 11:31
 9/9 anonim válasza:

Semmit nem nézett. De a mai nst is lezárult annyival, hogy holnap menjek megint. Mostmár mindennap mennem kell 🤯Se uh, se flow, semmi vizsgálat...


Nem feltétlenül fogsz találkozni a nyákdugóval. 3 szülésből 1x láttam, akkor is a vizem folyt el utána de kitágulni csak 26 órára rá sikerült. Szinte teljesen zárt voltam.

2022. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!